Trek Marlin: Gotowy na każdy teren – w fabrykarowerów.com pełna kolekcja od ręki jak równiez rowery DEMO

Marlin: Gotowy na każdy teren

Dla kogo jest ten rower?

Dla rowerzystów szukających wszechstronnego roweru, który jeździ tak samo pewnie na wybrukowanych ulicach miasta, jak na ziemistych szlakach.

Dlaczego Twoi klienci to pokochają –

Jazda szlakami to dla nich nowość i chcą poważnego roweru górskiego, który może pełnić funkcję miejskiego – wszystko w wyjątkowej cenie. Ten rower jest idealny dla klientów szukających godnego wyścigów, wszechstronnego roweru w doskonałej cenie!

Dlaczego Ty pokochasz ten rower –

Marlin oferowany jest w tej samej cenie, ale oferuje funkcje i osiągi znacznie droższego roweru. Od niezawodnych układów napędowych po mocne hamulce tarczowe, a nawet blokady zawieszenia w niektórych modelach – wiesz, że dajesz swoim klientom najwyższą wydajność i wszechstronność za ich ciężko zarobione pieniądze.

Specyfikacja techniczna:

Oddzielne dźwignie hamulcowe i manetki (funkcja, która jest powszechna w droższych rowerach górskich), dzięki czemu można precyzyjnie dostroić ich pozycję co gwarantuje większą wygodę użytkowania.
Mocowania na stopkę i bagażnik ułatwiają wyposażenie w akcesoria, dzięki czemu Twój rower górski może spełniać funkcję miejskiego.
Rama Alpha Silver Aluminium aluminiowa gotowa na solidne katowanie
Układ napędowy Shimano Acera 27 Speed zapewnia spersonalizowany wybór biegów, który zabierze Cię tak daleko, jak tylko chcesz.