Trek Marlin cała kolekcja dostępna w fabrykarowerów.com

Trek Marlin cała kolekcja dostępna w fabrykarowerów.com
Możliwość jazdy próbnej przed zakupem lub wypożyczenia.

Marlin to rower górski na wymagające szlaki, który jest gotowy na każdą przygodę na wszystkich typach terenu, niezależnie od tego, czy odkrywasz wąską ścieżkę w lesie czy poruszasz się po miejskiej dżungli. Jest wytrzymały, wszechstronny i łatwo do niego dodawać akcesoria. Nadaje się zarówno do jazdy po wybojach miejskich ulic, jak i po bezdrożach.

Zaawansowana technologia, super oferta

Marlin wygląda i jeździ nieprzeciętnie. Cechuje się rozwiązaniami zwykle dostępnymi tylko w droższych rowerach, na przykład stylową ramą z wewnętrznym prowadzeniem linek, które chroni je przed czynnikami zewnętrznymi i zapewnia dłuższą eksploatację.

Dopasowanie do każdego rowerzysty

Modele Marlin są dostępne w siedmiu rozmiarach ram, co zapewnia dopasowanie do każdego wzrostu, a inteligentny rozmiar kół Smart Wheel Size to pewność posiadania najszybszego pasującego koła. Najmniejsze rozmiary są nawet wyposażone w dźwignie hamulców o krótszym skoku i węższe kierownice, dzięki czemu rowerzyści zyskują lepszy komfort i kontrolę.

Modele damskie

Damskie modele Marlinów to ta sama funkcjonalność i wszechstronność, co w reszcie kolekcji, z unikalnym malowaniem i specjalnie dobranymi częściami dla kobiet, takimi jak damskie siodełka, węższe kierownice i niższy przekrok w najmniejszych rozmiarach.

Przygotowany pod akcesoria

Zintegrowane mocowania nóżki i bagażnika w Marlinach umożliwiają łatwe wyposażenie roweru na każdą przygodę, włączając poranne dojazdy do pracy i cotygodniowe jazdy po zakupy.