Trek Marlin 7 super rower w rozsądnej cenie

2018 Marlin 7

Cena2 799,00 zł
Model 2021600-2018

Marlin 7 zaczyna gamę gotowych na wyścigi rowerów górskich. Dzięki płynnie pracującemu i lekkiemu widelcowi RockShox oraz szerokiemu zakresowi przełożeń dostępnych w gamie Marlin, model ten stanowi najlepszy wybór dla rozpoczynających kolarską podróż, szukających hardtaila do XC ze świetnym osprzętem, który może stanąć w szranki z naszymi wyższymi wyścigowymi modelami.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szlaki to dla Ciebie coś nowego, ale masz konkretne aspiracje w singletracku i chcesz gotowego na wyścigi roweru górskiego z usprawnieniami w osprzęcie znacznie poprawiającym osiągi, chociażby wyższej jakości widelec amortyzowany.
Użyte technologie

Flagowy model w gamie Marlin wyposażony jest w wysokiej jakości widelec RockShox o 100 mm skoku z blokadą, 27-biegowy napęd, a także niskoprofilową przerzutkę tylną Shimano Shadow, która nie zaczepia o nic na szlaku. Dzięki sprawnemu widelcowi i częściom Marlin 7 bez problemu może zmierzyć się z maratonami w terenie i wyścigami XC.
Ostatnie słowo

Zawieszenie RockShox i szeroki zakres przełożeń czynią go idealnym wyborem spośród gamy Marlin dla nowych rowerzystów górskich, którzy chcą poważnego roweru.
Przegląd
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Wspaniałe zawieszenie w jeszcze wspanialszej cenie
Zapewnia wiele radości i wrażenia z jazdy jak o wiele droższy rower górski
Maksimum korzyści plus maksimum wszechstronności—to w 100% wyścigowy rower górski, ale z mocowaniami bagażnika, więc możesz z niego korzystać również podczas dojazdów do pracy
Jak każdy model w gamie Marlin, objęty jest dożywotnią gwarancją Treka