Trek Marlin 6 damski 2020

Marlin 6 damski

2 399,00 zł(MSRP*) Model 28788
Możliwość rat 0% RRSO – możesz ten rower mieć za 39,98 zł brutto miesięcznie

Marlin 6 damski to porządny rower górski cross country dla kobiet rozpoczynających kolarską przygodę, wyposażony w przednie zawieszenie i usprawniony napęd 2×8, który jest lekki, prosty i łatwy w użyciu. Czerpie z doświadczenia Treka w jeździe po szlakach, ale jest też wyposażony w rozwiązania takie jak mocowania na bagażnik i nóżkę, które czynią go idealnym rozwiązaniem dla dojeżdżających codziennie do pracy.

Kolor / Aloha Green

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Badasz grunt w jeździe terenowej i chcesz prawdziwego roweru górskiego w korzystnej cenie oferującego szeroki zakres przełożeń, dzięki czemu pojedziesz dalej, tak na szosie, jak i na szlaku. Należysz też do kobiet, które wolą dopasowanie i wrażenia z jazdy na rowerze z punktami styku opracowanymi specjalnie dla nich.
Użyte technologie

Lekka rama z Alpha Silver Aluminium z opadającą górną rurą w mniejszych modelach (XS i S) dającą większą swobodę i pewność na szlaku, a do tego wewnętrzne prowadzenie linek, które zapewnia im ochronę i poprawia estetykę roweru. Ma też punkty styku opracowane specjalnie dla kobiet Women’s Specific Design, takie jak siodełko, kierownica i chwyty, a także wydajny napęd 2×8, hydrauliczne hamulce tarczowe, które pracują płynniej niż mechaniczne hamulce tarczowe, widelec amortyzowany o skoku 100 mm i z blokadą, dzięki której można tymczasowo zablokować zawieszenie, by uzyskać lepszą wydajność podczas podjazdów.
Ostatnie słowo

Poprawiające wydajność rozwiązania, takie jak blokada zawieszenia, mocniejsze dwuścienne obręcze i hydrauliczne hamulce tarczowe, a także punkty styku opracowane specjalnie dla kobiet. Ma też mocowania na bagażnik i nóżkę oraz szeroki zakres przełożeń. Te rozwiązania czynią z niego świetny wybór, jeśli rower górski wykorzystujesz również do jazdy do pracy.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Napęd z dwoma zębatkami z przodu daje Ci wszystkie biegi, których potrzebujesz i żadnych zbędnych
Na mniejszych ramach (XS i S) założyliśmy dźwignie o krótszym zakresie ruchu chwytu, dzięki którym osobom z mniejszymi dłoniami łatwiej i wygodniej hamować
Damskie modele Marlin w rozmiarach XS i S mają zagiętą rurę górną i niższy przekrok, dzięki czemu osobom o drobniejszej posturze łatwiej wsiąść na rower i z niego zejść.
Dzięki mocowaniom na bagażnik i nóżkę łatwo dobrać akcesoria, a w efekcie traktować rower górski jak wytrzymałego towarzysza na regularne dojazdy
Jak każdy model w gamie Marlin, objęty jest dożywotnią gwarancją Treka