Trek Marlin 5 w rewelacyjnej cenie

Marlin to przystosowany do szlaków rower górski, gotowy na każdą przygodę w terenie, bez względu na to, czy eksplorujesz leśne single, czy przedzierasz się przez miejską dżunglę. Jest trwały, wszechstronny, równie dobrze radzi sobie na dziurawych ulicach miast, co na szlakach. Do tego umożliwia łatwy montaż akcesoriów.

Zaawansowana technologia, super oferta

Marlin wygląda i jeździ cudownie. Jest wyposażony w cechy zwykle dostępne tylko w droższych rowerach, jak np. stylowa rama z wewnętrznym prowadzeniem linek, co chroni je przed czynnikami zewnętrznymi i zapewnia dłuższą eksploatację.

Dopasowanie do każdego rowerzysty

Modele Marlin są dostępne w siedmiu rozmiarach ram, co zapewnia dopasowanie do każdego wzrostu, a inteligentny rozmiar kół Smart Wheel Size to pewność posiadania najszybszego pasującego koła. Najmniejsze rozmiary są nawet wyposażone w krótkie klamki i węższe kierownice dla lepszego sterowania i wygody mniejszych rowerzystów.

Modele damskie

Damskie modele Marlinów to ta sama funkcjonalność i wszechstronność, co w reszcie kolekcji, z unikalnym malowaniem i specjalnie dobranymi częściami dla kobiet, takimi jak damskie siodełka, węższe kierownice i niższy przekrok w najmniejszych rozmiarach.

Przygotowany pod akcesoria

Zintegrowane mocowania nóżki i bagażnika w Marlinach umożliwiają łatwe wyposażenie roweru na każdą przygodę, włączając poranne dojazdy do pracy i cotygodniowe jazdy po zakupy. Możliwy jest również montaż sztycy regulowanej z wewnętrznym prowadzeniem linek, co zwiększa wszechstronność i wydajność na szlaku.

NOWOŚĆ 2019

Marlin 5

Cena: 1 999,00 zł

Model 23134

Marlin 5 to gotowy na szlaki rower na co dzień, który świetnie poradzi sobie z codziennymi przygodami, tak na szlaku, jak i poza nim. Przedni amortyzator o skoku 100 mm, 21 biegów oraz mocowania na bagażnik i nóżkę czynią z tego modelu idealny wybór dla zaczynających przygodę ze szlakami rowerzystów lub po prostu szukających komfortowego i pewnego roweru na dojazdy do pracy o wytrzymałości prawdziwego roweru górskiego.