Trek Madone SLR Disc w malowaniu Icon Biała Róża/Czerwony Chrom/Czarny Chrom z fabrykarowerów.com

Chrom Tour

Biała Róża/Czerwony Chrom/Czarny Chrom

Chrome Tour to wzór ICON, który został wybrany przez profesjonalny zespół kolarski Trek-Segafredo na Tour de France. Jego wielowymiarowy bazowy perłowy kolor biały jest uzupełniany przez duże loga zespołu w kolorach chromowanych czerwieni oraz czerni.

Madone to klasa sama w sobie. To szybki, lekki i płynnie jeżdżący rower zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jak największych korzyści w prędkości i prowadzeniu. Spośród wszystkich najbardziej zaawansowanych rowerów szosowych tylko Madone łączy w sobie trzy kluczowe elementy – zaawansowaną aerodynamikę, najwyższej klasy charakterystykę jazdy i niespotykaną integrację.

Zaawansowana aerodynamika

Zarówno w rzeczywistych warunkach, jak i w tunelu aerodynamicznym, wyjątkowy kształt rury Kammtail Virtual Foil w Madone zalicza się do najbardziej aerodynamicznych na świecie.

Doskonała jakość jazdy

W pełni zintegrowany rozdzielacz IsoSpeed Madone pochłania męczące szosowe wyboje, dzięki czemu możesz dłużej wytrzymać.

Niezrównana integracja

Każdy element Madone ma na celu zapewnić niezrównaną integrację, czyniąc z Madone najszybszy, najbardziej zaawansowany rower na szosie.

Super lekkie włókno węglowe OCLV

Nikt nie tworzy tak dobrych ram z włókna węglowego jak Trek. Tylko poprzez zastosowanie naszego procesu OCLV możemy stworzyć lekki rower wyścigowy o najwyższej klasy prowadzeniu i zaawansowanych właściwościach aerodynamicznych.

Dostępne wersje z kompletnie zintegrowanymi hamulcami szczękowymi lub tarczowymi

Madone zapewnia kompletne rozwiązanie dla aerodynamicznych hamulców, niezależnie od tego, czy wolisz oszczędzić na masie dzięki montowanym bezpośrednio hamulcom szczękowych, czy też zyskać moc hamowania w każdych warunkach i dodatkowy prześwit na opony w przypadku hamulców tarczowych
Obejrzyj film

Dożywotnia gwarancja

To nie byłby najlepszy rower wyścigowy bez najlepszej gwarancji. Madone objęty jest naszą dożywotnią gwarancją. Jeźdź bez obaw.

Możliwość personalizacji w Project One

Madone to platforma idealna do zindywidualizowania pod Twoje najszybsze jazdy. Wybierz model, kolor i części.