Trek Madone SLR Disc

kolejna Madone wyszła z naszych rąk..
opisać się jej nie da słowami
każdy kto ją widzi, stoi i milczy i podziwia …
I to nie żart…

Najlepszy rower szosowy

Od pierwszej wersji z 2004 roku Madone stanowi punkt odniesienia dla rowerów wyścigowych. Nie podąża za innymi. Jedzie na czele, wśród najbardziej zaawansowanych super rowerów.

Teraz nadszedł czas na kolejny rozdział tej historii w postaci nowego Madone SLR. Przy budowie nie zdecydowano się na żadne kompromisy, aby zapewnić jak największe korzyści w zakresie prędkości i prowadzenia. Jest aerodynamiczny, lekki oraz jeździ płynnie i niewiarygodnie szybko.

Nowy Madone SLR oferuje więcej niż pojedynczy atut, z nim dostajesz wszystko czego można chcieć w jednym rowerze wyścigowym. To wszystko dzięki niesamowitym osiągnięciom w dziedzinie inżynierii i różnym nowym technologiom, w tym zaawansowanym aerodynamicznym kształtom, włóknu węglowemu OCLV Serii 700, regulowanemu rozdzielaczowi IsoSpeed w rurze górnej, nowej geometrii i możliwości wyboru między nowym hamulcom tarczowym i szczękowym.

Opcje dostępne tylko w Project One

Madone SLR można w pełni spersonalizować poprzez program budowy rowerów na zamówienie Treka i dostępny jest z nowymi wzorami malowania premium nazwanymi Project One ICON, które dostępne są tylko z platformą Madone SLR.

Czarne Złoto

Metaliczne płatki czarne/złote

Z bliska wzór Czarne Złoto to klasa sama w sobie, jak smoking. Z pewnej odległości metaliczne płatki i wypukłe trójwymiarowe loga to zupełnie inny wymiar piękna.