Trek Madone SLR 9 Disc eTap w malowaniu Trek-Segafredo Blue.

Takiej u nas jeszcze nie było :)

Madone SLR 9 Disc eTap w malowaniu Trek-Segafredo Blue.

Oficjalny wzór zespołu Trek-Segafredo może być teraz Twój. Bierz udział w klasykach po brukowanych drogach, gnaj do mety i pokonuj najwyższe wzniesienia na takich samych rowerach, których używają najlepsi kolarze na świecie. Ręcznie malowane przez tych samych artystów, którzy zajmują się ramami naszego zespołu

51 599,00 zł brutto (MSRP*) możliwość nawet 60RAT 0% RRSO lub leasing free w cenie 23% podatku vat

Model 28486

Madone SLR 9 Disc eTap łączy właściwości aerodynamiczne i charakterystykę jazdy wybitnej szosówki z płynną pracą najbardziej zaawansowanego napędu SRAM – RED eTap AXS. To pierwsza bezprzewodowa, sterowana elektronicznie grupa osprzętu z 12-rzędową kasetą. Wskocz na siodełko, a doświadczysz najszybszej i najbardziej inteligentnej zmiany biegów.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szukasz każdej przewagi w prędkości i prowadzeniu, i chcesz roweru z najlepszymi dostępnymi technologiami: naszą najwyższej klasy ramą Madone i topowym 12-biegowym, bezprzewodowym napędem sterowanym elektronicznie SRAM RED eTap AXS, który pracuje z idealną precyzją.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 700 z aerodynamicznym profilem rur Kammtail Virtual Foil i wygładzającym drogę regulowanym rozdzielaczem IsoSpeed w rurze górnej, całkowicie karbonowy widelec KVF, regulowana kierownica aero i mostek, bezprzewodowy elektroniczny napęd 2×12 SRAM Red eTap AXS, koła Bontrager Aeolus XXX 6 przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, maszt podsiodłowy Madone z mikroregulacją i hydrauliczne hamulce tarczowe flat-mount RED.
Ostatnie słowo

Madone SLR 9 Disc eTap oparty jest na naszej najszybszej szosowej ramie, ale wyróżnia się w pełni bezprzewodowym, 12-biegowym elektronicznym napędem SRAM RED eTap AXS. To kolejny krok w ewolucji eTap, dzięki któremu działa jeszcze płynniej i bardziej intuicyjnie, a do tego możesz dopasować go do swoich potrzeb za pomocą aplikacji AXS.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

SRAM RED eTap AXS oferuje najbardziej inteligentną i najpłynniejszą bezprzewodową zmianę biegów na rynku.
Regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej pozwala dopasować stopień pochłaniania wstrząsów wedle uznania i wyposażony jest w elastomer zapewniający płynne, kontrolowane i stabilne odbicie.
Oddzielna kierownica i wspornik z aerodynamiczną płytką czołową z włókna węglowego zapewniają rozbudowaną możliwość regulacji, bez kompromisów na właściwościach aerodynamicznych.
Maszt podsiodłowy Madone ma wbudowane mocowanie na światło tylne Bontrager Flare RT
Dzięki wzorom malowania Madone Project One ICON ten najwyższej klasy rower wyścigowy to prawdziwe dzieło sztuki.
____________________________________

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991