Trek Madone SLR 9

Trek Madone SLR 9 Dura-Ace Project One model 2021 z tuningiem.

Madone SLR 9 Disc, to absolutna torpeda wśród aerodynamicznych superrowerów. Zupełnie nowa, ultralekka rama z włókna węglowego OCLV Carbon Serii 800, regulacja tłumienia nierówności i elektryczny napęd Shimano Dura-Ace Di2 czynią z tego roweru ideał wśród najwyższej klasy aerodynamicznych rowerów szosowych.

Kolor / ICON Sweet Gold Leaf

Rower został wyposażony w cały zestaw ceramiki od Ceramic Speed ( łożyska kół i suportu ), plus wózek tylnej przerzutki 3D-Drukarka Ti OSPW System for Shimano 9100-series, łańcuch KMC Gold.

Wartość projektu 72 999 zł brutto

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Nie idziesz na kompromisy. Madone SLR 9 Disc, to odpowiedni wybór dla rowerzystów szukających każdej możliwej przewagi na szosie, potrafiących docenić nasz najlepszy układ włókien karbonowych gwarantujący najniższą masę, zaawansowaną aerodynamikę i wyborną jakość jazdy.
Użyte technologie

Nasza najlżejsza rama OCLV Carbon Serii 800 wykonana z włókna węglowego z aerodynamicznym profilem rur Kammtail Virtual Foil i wygładzający nierówności podłoża regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej, widelec w całości z włókna węglowego KVF pod hamulce tarczowe, osie przelotowe 12 mm, regulowana aerodynamiczna kierownica i mostek, elektryczny napęd 2×11 Shimano Dura-Ace Di2, koła z włókna węglowej przystosowane do montażu bezdętkowego Bontrager Aeolus XXX 6, maszt podsiodłowy Madone z mikroregulacją i wbudowane hamulce tarczowe Dura-Ace „flat mount”.
Ostatnie słowo

Najlepszy. El mejor. Le meilleur. Jakkolwiek to powiesz, taka jest prawda. Madone SLR 9 Disc, to prawdziwy prymus pod względem aerodynamiki, niskiej masy i jakości jazdy – a wszystko dzięki wykorzystaniu części, które są, no cóż… po prostu najlepsze.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Włókno węglowe OCLV Serii 800 to najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek opracowaliśmy i czyni Madone szybszym w każdym terenie i w każdych warunkach.
Napęd elektroniczny Shimano Dura-Ace Di2 zapewnia błyskawiczne i precyzyjne zmiany przełożenia.
Regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej pozwala dopasować stopień pochłaniania wstrząsów wedle uznania i wyposażony jest w elastomer zapewniający płynne, kontrolowane i stabilne odbicie.
Oddzielna kierownica i wspornik z aerodynamiczną płytką czołową z włókna węglowego zapewniają rozbudowaną możliwość regulacji, bez kompromisów na właściwościach aerodynamicznych.
Dzięki wzorom malowania Madone Project One ICON ten najwyższej klasy rower wyścigowy to prawdziwe dzieło sztuki

***** Pytania prosimy kierować wyłącznie u nas na miejscu, mailem lub telefonicznie w godzinach naszej pracy.
_____________________
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Sklep: 536406462
Serwis.: 505700393
Bike Fitting: 609225353

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com

www.fabrykarowerow.com

Strona główna


Fabrykarowerow.com
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

PEŁNA NAZWA FIRMY:

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa
ul. Słonimskiego 4

NIP: 9491731751
IDS: 243617991