Trek Madone SLR 8 Disc dostępny od reki w fabrykarowerów.com

2019
Madone SLR 8 Disc

37 899,00 zł Model 25356

Z Madone SLR 8 Disc dostajesz najniższą masę, najlepszą aerodynamikę i wygładzającą drogę technologię IsoSpeed, a także koła z włókna węglowego i najwyższej klasy mechaniczny napęd Shimano Dura-Ace.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz wszystkich korzyści aerodynamicznych najlepszego roweru szosowego z najwyższej klasy mechanicznym napędem Dura-Ace i dodatkowo niezależną od pogody sprawność hydraulicznych hamulców tarczowych.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 700 z aerodynamicznym profilem rur Kammtail Virtual Foil i wygładzającym drogę regulowanym rozdzielaczem IsoSpeed w rurze górnej, widelec z włókna węglowego KVF pod hamulce tarczowe, regulowana aerodynamiczna kierownica i mostek, napęd 2×11 Shimano Dura-Ace, koła Bontrager Aeolus Pro 5 Disc przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, maszt podsiodłowy Madone z mikroregulacją oraz hydrauliczne hamulce tarczowe flat mount Shimano Dura-Ace.
Ostatnie słowo

Najlepszy rower na wyścigi z najlepszym napędem mechanicznym. Madone SLR 8 Disc łączy najwyższej klasy napęd z ramą o najlepszej aerodynamice i jakości jazdy.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej pozwala dopasować stopień pochłaniania wstrząsów wedle uznania i wyposażony jest w elastomer zapewniający płynne, kontrolowane i stabilne odbicie.
Oddzielna kierownica i wspornik z aerodynamiczną płytką czołową z włókna węglowego zapewniają rozbudowaną możliwość regulacji, bez kompromisów na właściwościach aerodynamicznych.
Maszt podsiodłowy Madone ma wbudowane mocowanie na światło tylne Bontrager Flare RT
Dzięki wzorom malowania Madone Project One ICON ten najwyższej klasy rower wyścigowy to prawdziwe dzieło sztuki