Trek Madone SLR 7 Disc model 2021

Dostępny w fabrykarowerów.com

Madone SLR 7 Disc jest ultralekki, nieprawdopodobnie szybki i gwarantuje super-płynną jazdę. Ten rower szosowy z włókna węglowego posiada naszą najnowszą, aerodynamiczną ramę OCLV Carbon serii 800, regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej, hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniające siłę i kontrolę nad hamowaniem w każdych warunkach pogodowych oraz, elektryczny napęd gwarantujący szybką i niezawodną zmianę biegów.

Cena: 38 999,00 zł – 41 699,00 zł brutto w tym 23% vat, możliwość rat 0% RRSO lub leasing free

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Prędkość jest dla Ciebie ważna i chcesz naszej najlepszej ramy aerodynamicznej z elektronicznym napędem, który pracuje niewiarygodnie szybko i niezmiennie w każdych warunkach.
Użyte technologie

Nasza najlżejsza rama z włókna węglowego OCLV Carbon serii 800 z aerodynamicznym profilem rur Kammtail Virtual Foil, wygładzający nierówności podłoża rozdzielacz IsoSpeed na rurze górnej oraz ukryte prowadzenie linek i przewodów. Napęd elektryczny 2×11 Shimano Ultegra Di2, hydrauliczne hamulce tarczowe „flat-mount”, przystosowane do montażu bezdętkowego koła Bontrager Aeolus Pro 5 z włókna węglowego oraz regulowana, aerodynamiczna kierownica i wspornik kierownicy.
Ostatnie słowo

Madone SLR, to nasza najlepsza i najbardziej aerodynamiczna rama, jednak tym co wyróżnia ten model jest elektryczna zmiana przełożeń. Ultegra Di2 zapewnia szybką i niezawodną zmianę biegów, a to ma ogromne znaczenie, gdy pędzisz ku mecie.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Włókno węglowe OCLV Serii 800 to najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek opracowaliśmy i czyni Madone szybszym w każdym terenie i w każdych warunkach.
Regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej pozwala dopasować stopień pochłaniania wstrząsów wedle uznania i wyposażony jest w elastomer zapewniający płynne, kontrolowane i stabilne odbicie
Oddzielna kierownica i wspornik z aerodynamiczną płytką czołową z włókna węglowego zapewniają rozbudowaną możliwość regulacji, bez kompromisów na właściwościach aerodynamicznych.
Maszt podsiodłowy Madone ma wbudowane mocowanie na światło tylne Bontrager Flare RT
Dzięki wzorom malowania Madone Project One ICON ten najwyższej klasy rower wyścigowy to prawdziwe dzieło sztuki