Trek Madone SLR 7 Disc eTap model 2020 już jest

Trek Madone SLR 7 Disc eTap model 2020 już jest

Cena 36 999,00 zł (MSRP*) brutto z 23% vat – możliwość rat 0% lub leasing free / możesz go mieć za 616,65 zł brutto miesięcznie = 501,34 zł netto miesięcznie

Model 28013

Madone SLR 7 Disc eTap jest lekki, szybki i jeździ płynnie. Wykorzystuje naszą najlepszą aerodynamiczną ramę z włókna węglowego OCLV i napęd SRAM Force eTap AXS—pierwszą bezprzewodową elektroniczną grupę z 12-rzędową kasetą. Pracuje szybko i precyzyjnie, zapewniając wyjątkowo płynną zmianę biegów.

Kolor / Black/Silver-Grey Fade

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Żyjesz prędkością i chcesz najlepszej aerodynamicznej ramy, z którą zyskasz każdą możliwą przewagę nad oporami powietrza, a dodatkowo najnowocześniejszą technologię bezprzewodowej zmiany biegów: elektronicznie sterowany 12-biegowy napęd SRAM Force eTap AXS.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 700 z aerodynamicznym profilem rur Kammtail Virtual Foil i wygładzającym drogę regulowanym rozdzielaczem IsoSpeed w rurze górnej, widelec z włókna węglowego o profilu KVF, regulowana kierownica aero i mostek, bezprzewodowy elektroniczny napęd 2×12 SRAM Force eTap AXS, koła Bontrager Aeolus XXX 5 przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, maszt podsiodłowy Madone z mikroregulacją i hydrauliczne hamulce tarczowe flat-mount SRAM Force.
Ostatnie słowo

Madone SLR to nasza najlepsza rama aerodynamiczna, ale naprawdę wyróżnia się elektroniczną zmianą biegów. SRAM Force eTap AXS to szybki, płynnie pracujący i inteligentny system zapewniający zawsze precyzyjną i niezawodną zmianę biegów, a to ma wielkie znaczenie podczas sprintu do mety.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Kaseta 12-rzędowa pozwala na bardziej precyzyjne dobranie kadencji
Napęd oparty na SRAM Force eTap AXS działa inteligentnie, płynnie i całkowicie bezprzewodowo
Regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej pozwala dopasować stopień pochłaniania wstrząsów i wyposażony jest w elastomer zapewniający płynne, kontrolowane i stabilne odbicie.
Oddzielna kierownica i wspornik z aerodynamiczną płytką czołową z włókna węglowego zapewniają rozbudowaną możliwość regulacji, bez kompromisów na właściwościach aerodynamicznych.
Dzięki wzorom malowania Madone Project One ICON ten najwyższej klasy rower wyścigowy to prawdziwe dzieło sztuki.
____________________________________

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n, odpowiadamy w godzinach naszej pracy:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991