Trek Madone 9.5

Madone 9.5

33 999,00 zł – 36 699,00 zł Model 1472000-2018
Madone 9.5 to bezkompromisowy rower wyścigowy. Spełnia wszystkie wymagania dla wyczynowego roweru szosowego: jest lekki, wyjątkowo aerodynamiczny i wygodny. Stworzyliśmy go z myślą o maksimum prędkości, z elektronicznymi przerzutkami i wygładzającym szosę rozdzielaczem IsoSpeed, dzięki któremu Madone to pierwszy w pełni aerodynamiczny, a jednocześnie wygodny rower szosowy.

Kolor / Radioactive Yellow/Trek Black
black_orange
grey_blue
red_white

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Lubisz prędkość i zwycięstwa. Wiesz, że nieprzeciętny rower wyścigowy to inwestycja w Twoje osiągnięcia i chcesz roweru, z którym przejdziesz o poziom wyżej.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 600 z aerodynamicznymi rurami Kammtail Virtual Foil i wygładzającym trasę rozdzielaczem IsoSpeed, w pełni zintegrowaną kierownicą/mostkiem z włókna węglowego OCLV, koła z włókna węglowego Aeolus 3 Pro, zintegrowane hamulce Madone, a także sterowany elektronicznie napęd oparty w całości na grupie Shimano Ultegra Di2.
Ostatnie słowo

Madone 9.5 sprawdza się pod każdym względem. Nasza najbardziej zaawansowana aerodynamiczna rama Madone, opływowa kierownica ze zintegrowanym wspornikiem, koła z włókna węglowego i sterowany elektronicznie napęd Shimano Ultegra składają się na w pełni zintegrowany system, który jest nie tylko wygodny, ale też niesamowicie szybki.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

To punkt odniesienia dla rowerów wyścigowych—prędkość, niska masa i aerodynamika w jednym. Konkurencja nie ma szans.
Napęd elektryczny Shimano Ultegra Di2 zapewnia najszybsze, precyzyjne zmiany przełożenia.
Nie tylko my go kochamy: Madone uzyskał maksymalną liczbę punktów i liczne nagrody „Rower Roku” od najbardziej uznanych publikacji
Nie ma co się oszukiwać—ten rower zapiera dech w piersiach—jakby bił rekordy prędkości, nawet kiedy stoi pod kawiarnią, a Ty raczysz się espresso po przejażdżce
Dopasuj go do siebie: pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One. Wybierz swój model. Wybierz swoje malowanie. Wybierz swoje części.