Trek Madone 9.5 plus Dura-Ace, CeramicSpeed, O-Symetric, Speedplay.

Trek Madone 9.5 plus Dura-Ace, CeramicSpeed, O-Symetric, Speedplay.
Ty tez możesz stworzyć swój wymarzony rower.

Lepiej być nie może. Madone 9.9 to koniec poszukiwań najwyższej klasy super-roweru. Postawili na niego zawodowcy z Trek-Segafredo i nie bez powodu: zaawansowana, szosowa charakterystyka aerodynamiczna, niska masa, najwyższej klasy osprzęt i najlepsza jakość jazdy.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Nie idziesz na kompromisy. To nasz najszybszy i najbardziej aerodynamiczny rower szosowy w historii, który sprawdzi się idealnie w przypadku rowerzystów pragnących wyłącznie najlepszych osiągów, dzięki którym zyskają każdą możliwą przewagę na szosie.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 600 z aerodynamicznymi rurami Kammtail Virtual Foil i wygładzającym trasę rozdzielaczem IsoSpeed, w pełni zintegrowana kierownica/mostek z włókna węglowego OCLV, koła pod opony typu clincher z włókna węglowego 50 mm Aeolus 5 D3, sterowany elektronicznie napęd oparty w całości na grupie Shimano Ultegra Di2 i siodełko Montrose Pro z szynami z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

Najlepszy. El mejor. Le meilleur. Prawda jest jedna, niezależnie od języka. Madone 9.9 trafia za trzy – aerodynamiką, niską masą i jakością jazdy, a to wszystko dopełnia osprzęt, który jest, po prostu, najlepszy.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

To punkt odniesienia dla rowerów wyścigowych – prędkość, niska masa i aerodynamika w jednym. Konkurencja nie ma szans.
Wygląda jakby mógł pokonać motocykl, a z odpowiednimi nogami, może i dałby radę
Najlepsza w branży technologia napędu elektrycznego Shimano Dura-Ace Di2 dostarcza najbardziej precyzyjne zmiany przełożenia w najlżejszej konfiguracji.
Nie tylko my go kochamy: Madone uzyskał maksymalną liczbę punktów i liczne nagrody „Rower Roku” od najbardziej uznanych publikacji
Dopasuj go do siebie: pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One. Wybierz swój model. Wybierz swoje malowanie. Wybierz swoje części.

________________________________

Pytania prosimy kierować:

Częstochowa ul. Łódzka 52

sklep / serwis / wypożyczalnia
tel. 536406462
mail. info@fabrykarowerow.com / serwis@fabrykarowerow.com

fizjoterapia / fitting
tel. 609225353
mail. fitting@fabrykarowerow.com

Zapraszamy
Częstochowa ul. Łódzka 52
tel. 536406462
info@fabrykarowerow.com

Zapraszamy!