Trek FX Sport 5

Uniwersalny rower sportowy, możesz go mieć już za 183,98 zł miesięcznie, przy 50-ciu ratach 0% RRSO.
Cena 9 199 zł brutto w tym 23% vat

FX Sport 5 to rower do fitnessu z włókna węglowego dla kogoś, kto szuka połączenia lekkiej szosówki z komfortem i kontrolą zapewnianą przez płaską kierownicę. Rama z włókna węglowego OCLV Serii 400 z rozdzielaczem IsoSpeed wygładzającym nierówne trasy, wysokiej klasy napęd i hydrauliczne hamulce tarczowe czynią z niego idealną maszynę niezależnie do celu, tak do samodzielnych ćwiczeń, jak i szybkich przejażdżek w grupie.

Kolor / Matte Dnister Black

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz nabijać kilometry i wolisz płaską kierownicę niż baranka, z którym sprzedawana jest większość szosówek. Przypisujesz takie samo znaczenie do komfortu i osiągów, i chcesz, by Twój rower rozwijał się wraz z Twoimi postępami w zakresie prędkości i dystansu.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 400 z wygładzającym drogę rozdzielaczem IsoSpeed, widelec z włókna węglowego, napęd 2×10 Shimano Tiagra o szerokim zakresie przełożeń, hydrauliczne hamulce tarczowe, ukryte mocowania błotników, lekkie koła ze stopu aluminium Bontrager z osiami przelotowymi poprawiające responsywność i prowadzenie, a także pochłaniająca drgania kierownica z ergonomicznymi chwytami.
Ostatnie słowo

FX Sport 5 wyposażony jest w wysokiej jakości części, które wytrzymają naprawdę konkretne dystanse, ale prawdziwe korzyści przynosi w tym modelu rama z włókna węglowego OCLV: jest lekka, szybka i ma IsoSpeed—rozdzielacz w punkcie styku rury podsiodłowej/rury górnej, który pochłania męczące nierówności, więc zachowasz siły na dłużej.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Osiągi zaawansowanej szosówki z włókna węglowego połączone z komfortem i kontrolą płaskiej kierownicy
Lewa wolna miłośniku szosy! Ten rower do fitnessu bez problemu poradzi sobie z szybkimi przejażdżkami grupowymi
Kiedy dodasz DuoTrap S, możesz sparować FX ze smartfonem i przesłać dane z przejażdżki do swojej ulubionej aplikacji fitness.
Łatwo uzupełnić go o błotniki, światła i inne akcesoria!
Jak każdy rower hybrydowy Treka, objęty jest dożywotnią gwarancją i wsparciem ze strony rozbudowanej sieci punktów sprzedaży