Trek FX 2020

Nie bez powodu FX to kolekcja naszych najpopularniejszych rowerów hybrydowych. Są szybkie, uniwersalne i łatwo je dostosować do szerokiego zakresu zastosowań: pracy nad formą, dojazdów do pracy, wycieczek z dziećmi lub po okolicy.

Tegoroczne FX wyglądają jeszcze lepiej z wewnętrznym prowadzeniem linek i hamulcami tarczowymi flat mount zapewniającymi elegancki wygląd i skuteczne hamowanie niezależnie od warunków.

Modele FX 1, 2 i 3 zostały w tym roku wzbogacone o zacisk osi przelotowej: zamknięte haki ułatwiające zdejmowanie i zakładanie koła przedniego. Dzięki tym zaciskom koło wskakuje zdecydowanie i idealnie ustawione, zapewniając jeszcze bezpieczniejsze i bardziej pewne wrażenia z jazdy.

Modele 1, 2 i 3 to uniwersalność za niewielką cenę. Nie zapomnijmy też o tym, że ich elegancki styl zwraca uwagę. Strategia specyfikacji modeli 1, 2 i 3 ułatwia logistykę i obsługę tych rowerów. FX łatwo uzupełniać o nowe akcesoria, a jakość odpowiednia do aktywnego jeżdżenia nie wymaga wydawania dużych kwot.

Modele FX Sport 4, 5 i 6 są uwielbiane jako najwyższej jakości rowery fitness na rynku. W tym roku mają nową kolorystykę.

Kolekcja obejmuje:

FX 1 Disc

FX 1 Disc Stagger

FX 2 Disc

FX 2 Disc damski

FX 2 Stagger Disc

FX 3 Disc

FX 3 Disc damski

FX 3 Stagger Disc

FX 3 Disc Equipped

FX 3 Disc damski Equipped