Trek Full Stache

Full Stache to rower na szlaki z pełną amortyzacją i oponami 29+ o średniej szerokości, stworzony dla rowerzystów z ogromnym apetytem na trudne trasy i eksplorację dzikich terenów.

Wyjątkowo sprawne opony 29+

Kluczem do wyjątkowej natury Full Stache są wielkie opony, które przy niskim ciśnieniu nie skąpią ziemi bieżnika, gwarantując niewiarygodną przyczepność. Ta się naprawdę przydaje, gdy wchodzisz ostro w zakręty, fruniesz pod trudne podjazdy lub atakujesz luźny teren.

Terenowe geny

Full Stache to wyjątkowo pewnie prowadzący się rower na szlaki stworzony z myślą o najtrudniejszym terenie. Tylko czeka na długie dni na trudnych szlakach i z chęcią zamieni parę gramów na rzecz większej sprawności. Wygląda zupełnie inaczej, bo powstał z myślą o sprostaniu szlakom, którym inne rowery na szlaki nie dadzą rady.

130 mm pełnego zawieszenia z ABP i RE:aktiv

Full Stache oferuje 130 mm skoku zawieszenia przedniego i tylnego z technologiami dostępnymi wyłącznie u Treka, takimi jak Active Braking Pivot i RE:aktiv, dzięki którym możesz zaatakować bardziej konkretne trasy i zachować kontrolę nawet w najtrudniejszym terenie.

Jak wóz terenowy z sercem sportowego

W przeciwieństwie do innych rowerów z oponami 29 x 3”, Full Stache wykorzystuje krótkie rury dolne widełek tylnych o długości 430 mm. Dzięki temu zyskujesz zaskakującą zwinność jak na tak duże koła. Jak to zrobiliśmy? Dzięki temu, że zaprojektowaliśmy Full Stache specjalnie pod opony 29+, z podwyższonymi i specjalnie ukształtowanymi rurkami dolnymi widełek tylnych oraz nowym układem zawieszenia.

Nad wyraz sztywna rama z wbudowaną ochroną

Stosowana przez Treka rura dolna Straight Shot znacznie zwiększa sztywność ramy bez podnoszenia masy. Poczujesz się pewniej nawet w najbardziej nierównym terenie. Knock Block chroni ramę przed uderzeniami korony widelca i elementów sterowania na kierownicy.

Nowe opony Bontrager XR4

Nowe opony Bontrager XR4 29 x 3” wprowadzają duże, agresywne bieżniki do kategorii 29+. Wreszcie jest opona 29+ zdolna zmierzyć się z trudami prawdziwie terenowej jazdy.