Trek Full Stache nieziemska maszyna

Full Stache 8 to rower na szlaki full suspension 29+ z wyjątkowym apetytem na trudną terenową jazdę. Przyczepne opony mid-fat, napęd 1×12, 130 mm skoku z przodu i z tyłu, nad wyraz krótkie dolne rury widełek tylnych, a do tego wyjątkowo inteligentne rozwiązania inżynieryjne czynią z tego roweru na szlaki 29+ idealną maszynę na wymagający singletrack i odkrywanie szlaków wiodących ku nieposkromionej dziczy.

Model Stache z pełnym zawieszeniem to nowy rodzaj terenowego roweru wyczynowego, który jest idealny dla każdego, kto szuka nowych doświadczeń.
Nasi inżynierowie podjęli wyzwanie zaprojektowania ramy z pełnym zawieszeniem wokół masywnych opon Stache w rozmiarze 29” plus. Dzięki sprytnym rozwiązanym technicznym w okolicy dolnej rury widełek tylnych i układu zawieszenia byliśmy w stanie dopasować te ogromne koła do pełnego ugięcia, nie tracąc zręczności i zwinności modelu Stache.
Rezultatem jest rowerowy monster truck na szlak zdolny do pochłaniania trasy w trudnym technicznie terenie i pokonywania stromych zjazdów z doskonałą pewnością i zwrotnością, której oczekują rowerzyści wybierający model Stache.
Model Full Stache ˜— wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału Alpha Platinum Aluminium i wyposażony w prosty napęd 1X, regulowaną sztycę podsiodłową i całą technologię Trek MTB zapewniającą doskonałe prowadzenie rowerów Trek — jest gotowy sprostać każdemu wyzwaniu.