Trek Full Stache dostępny od ręki w fabrykarowerów.com

Wyjątkowo sprawne opony 29+

Kluczem do wyjątkowej natury Full Stache są wielkie opony, które przy niskim ciśnieniu nie skąpią ziemi bieżnika, gwarantując niewiarygodną przyczepność. Ta się naprawdę przydaje, gdy wchodzisz ostro w zakręty, fruniesz pod trudne podjazdy lub atakujesz luźny teren.

Terenowe geny

Full Stache to wyjątkowo pewnie prowadzący się rower na szlaki stworzony z myślą o najtrudniejszym terenie. Tylko czeka na długie dni na trudnych szlakach i z chęcią zamieni parę gramów na rzecz większej sprawności. Wygląda zupełnie inaczej, bo powstał z myślą o sprostaniu szlakom, którym inne rowery na szlaki nie dadzą rady.
Przeczytaj o wspaniałej przejażdżce
arrow_forward

130 mm pełnego zawieszenia z ABP i RE:aktiv

Full Stache oferuje 130 mm skoku zawieszenia przedniego i tylnego z technologiami dostępnymi wyłącznie u Treka, takimi jak Active Braking Pivot i RE:aktiv, dzięki którym możesz zaatakować bardziej konkretne trasy i zachować kontrolę nawet w najtrudniejszym terenie.
Dowiedz się więcej o ABP
arrow_forward

Jak wóz terenowy z sercem sportowego

W przeciwieństwie do innych rowerów z oponami 29 x 3”, Full Stache wykorzystuje krótkie rury dolne widełek tylnych o długości 430 mm. Dzięki temu zyskujesz zaskakującą zwinność jak na tak duże koła. Jak to zrobiliśmy? Dzięki temu, że zaprojektowaliśmy Full Stache specjalnie pod opony 29+, z podwyższonymi i specjalnie ukształtowanymi rurkami dolnymi widełek tylnych oraz nowym układem zawieszenia.

Nad wyraz sztywna rama z wbudowaną ochroną

Stosowana przez Treka rura dolna Straight Shot znacznie zwiększa sztywność ramy bez podnoszenia masy. Poczujesz się pewniej nawet w najbardziej nierównym terenie. Knock Block chroni ramę przed uderzeniami korony widelca i elementów sterowania na kierownicy.

Nowe opony Bontrager XR4 29 x 3” wprowadzają duże, agresywne bieżniki do kategorii 29+. Wreszcie jest opona 29+ zdolna zmierzyć się z trudami prawdziwie terenowej jazdy.

NOWOŚĆ 2019

Full Stache 8

Cena; 15 499,00 zł Model 22688

Full Stache 8 to rower na szlaki full suspension 29+ z wyjątkowym apetytem na trudną terenową jazdę. Przyczepne opony mid-fat, napęd 1×12, 130 mm skoku z przodu i z tyłu, nad wyraz krótkie dolne rury widełek tylnych, a do tego wyjątkowo inteligentne rozwiązania inżynieryjne czynią z tego roweru na szlaki 29+ idealną maszynę na wymagający singletrack i odkrywanie szlaków wiodących ku nieposkromionej dziczy.

Kolor / Matte Olive Grey/Gloss Volt Green