Trek Fuel Ex

Rowery Trek z grupy Trail to rowery, na których możesz więcej. Są wszechstronne, lekkie, bardzo wydajne, wspinają się równie dobrze, jak zjeżdżają, pokonując trasy od Dolomitów po Durango. Nadają się do wszystkiego od szybkiej przejażdżki szlakiem po brutalne, całodniowe wyścigi. Żaden inny rower nie zapewnia takiego poziomu bezkompromisowych osiągów i wszechstronności w każdej sytuacji.

W Fuel EX 9.9 nie ma miejsca na kompromisy. Rama i koła z włókna węglowego, wiodący napęd SRAM i zawieszenie FOX Factory Float czynią z niego jeden rower full suspension z włókna węglowego, by rządzić wszystkimi szlakami. Szybko jeździ po singletrackach XC, z łatwością podjeżdża i stabilnie pokonuje najtrudniejsze nawet tereny.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Kolarstwo górskie to Twoje życie i chcesz jednego roweru z włókna węglowego, który zawsze da Ci najlepsze osiągi, począwszy od wyścigów XC po mrożące krew w żyłach zjazdy i trudne technicznie szlaki. Wiesz, że będziesz na tym rowerze jeździć po wszystkich szlakach, więc nie chcesz iść na kompromisy w zakresie materiału ramy, zawieszenia lub części.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Mountain z widełkami tylnymi z włókna węglowego, koła Bontrager Line Pro OCLV Carbon z zapewniającą natychmiastowe zazębienie piastą tylną Rapid Drive ze 108 zębami, topowy napędem 1×12 SRAM XX1 Eagle, widelec FOX Factory Float o skoku 130 mm i tylny amortyzator FOX Factory Float o skoku 130 mm wyposażony w dostępną tylko u Treka technologię RE:aktiv z Thru Shaft. Do tego, sztyca regulowana Bontrager Drop Line, kierownica Bontrager Line Pro OCLV Carbon w rozmiarze 35 mm i mostek Bontrager Line Pro 35 mm.
Ostatnie słowo

Jeśli masz mieć tylko jeden rower górski, to właśnie ten. Fuel EX 9.9 wyposażony jest w najwyższej klasy części założone na naszą najlepszą ramę z włókna węglowego OCLV Mountain. Tak samo dobrze czuje się na szybkim singletracku, zakręconym szlaku, jak i na wszystkim pomiędzy.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Fuel EX 9.9 to najlepszy wybór dla rowerzystów szukających wszechstronnej maszyny do kolarstwa górskiego w każdej postaci, od szybkich wyścigów po trudny technicznie teren
RE:aktiv z Thru Shaft pracuje szybciej niż normalny amortyzator, więc lepiej trzyma się terenu i pozwala Ci zachować kontrolę
Wyposażony jest we wszystkie najnowocześniejsze technologie niezbędne dla świetnej jazdy, na przykład piastę Rapid Drive ze 108 zębami, regulację geometrii Mino Link i rozstaw piast Boost148/110.
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji dzięki Project One