TREK Fuel EX dostępny od ręki w fabrykarowerów.-com

Fuel EX to rower na szlaki z pełnym zawieszeniem dla tych, którzy chcą mieć jeden rower górski do wszystkiego. Jest idealny, jeśli cenisz wszechstronność i oczekujesz, że Twój rower na szlaki poradzi sobie ze wszystkim, od długich dni w dziczy po lokalne singletracki, a nawet sporadyczne wyścigi cross country lub enduro.

Niezrównana jakość jazdy

Fuel EX jest pewny i stabilny nawet na najtrudniejszych szlakach. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej technologii ram Treka, które ułatwiają utrzymywanie linii na ciężkich zjazdach, w ogrodach skalnych i w trudnych zakrętach.
Dowiedz się więcej o ABP
arrow_forward
Dowiedz się więcej o zabezpieczeniu Knock Block
arrow_forward

Wyjątkowa technologia zawieszenia

Wyjątkowy tłumik Treka RE:aktiv zapewnia sztywną platformę do pedałowania, która momentalnie mięknie, gdy trzeba pochłonąć nierówności. Wybrane modele jeszcze bardziej rozwijają tę koncepcję dzięki rozwiązaniu RE:aktiv z technologią Thru Shaft, które reaguje na zmiany terenu szybciej niż jakiekolwiek inne na rynku.
Dowiedz się więcej o RE:aktiv
arrow_forward
Dowiedz się więcej o amortyzatorze RE:aktiv z technologią Thru Shaft
arrow_forward

Średnio-grube lub 29er: wybór należy do Ciebie

Wybierz szybkie koła 29 cali zachowujące pęd lub wyjątkowo szerokie i nadzwyczaj stabilne koła 27,5+ zapewniające niewiarygodną przyczepność. Niezależnie od stylu jazdy, jeden z modeli Fuel EX będzie dla Ciebie idealny.

Modele damskie

Damskie modele Fuel EX zapewniają te same osiągi, najnowocześniejsze wyposażenie i dodatkową pewność szerokich opon, z alternatywną kolorystyką i niższym przekrokiem w mniejszych rozmiarach.

Dopasowane detale ramy

Każda rama Fuel EX posiada przemyślane cechy konstrukcyjne, które świetnie wyglądają i tak samo działają. Mino Link umożliwia szybkie dostosowanie geometrii, a wewnętrzne prowadzenie linek Control Freak zapewnia ich czystość bez względu na rodzaj systemu zmiany przełożeń.
Dowiedz się więcej o Control Freak
arrow_forward
Dowiedz się więcej o Mino Link
arrow_forward

Project One: dostosuj do swoich potrzeb

Swojego Fuel EX możesz dostosować, korzystając ze zindywidualizowanego programu Project One tworzenia rowerów Treka. Dopasuj rower, wybierając spośród szerokiej palety kolorów, części i opcji personalizacji.