Trek Fuel Ex 9.9 dostępny od ręki w fabrykarowerów.com

Nie kupuj kota w worku, zapraszamy do nas oby obejrzeć najnowszą kolekcę trek 2019.
Dziś prezentujemy najnowszy model 2019 Trek Fuel Ex 9.9

Fuel EX to rower na szlaki z pełnym zawieszeniem dla tych, którzy chcą mieć jeden rower górski do wszystkiego. Jest idealny, jeśli cenisz wszechstronność i oczekujesz, że Twój rower na szlaki poradzi sobie ze wszystkim, od długich dni w dziczy po lokalne singletracki, a nawet sporadyczne wyścigi cross country lub enduro.

Niezrównana jakość jazdy

Fuel EX jest pewny i stabilny nawet na najtrudniejszych szlakach. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej technologii ram Treka, które ułatwiają utrzymywanie linii na ciężkich zjazdach, w ogrodach skalnych i w trudnych zakrętach.

Wyjątkowa technologia zawieszenia

Wyjątkowy tłumik Treka RE:aktiv zapewnia sztywną platformę do pedałowania, która momentalnie mięknie, gdy trzeba pochłonąć nierówności. Wybrane modele jeszcze bardziej rozwijają tę koncepcję dzięki rozwiązaniu RE:aktiv z technologią Thru Shaft, które reaguje na zmiany terenu szybciej niż jakiekolwiek inne na rynku.

Średnio-grube lub 29er: wybór należy do Ciebie

Wybierz szybkie koła 29 cali zachowujące pęd lub wyjątkowo szerokie i nadzwyczaj stabilne koła 27,5+ zapewniające niewiarygodną przyczepność. Niezależnie od stylu jazdy, jeden z modeli Fuel EX będzie dla Ciebie idealny.

Modele damskie

Damskie modele Fuel EX zapewniają te same osiągi, najnowocześniejsze wyposażenie i dodatkową pewność szerokich opon, z alternatywną kolorystyką i niższym przekrokiem w mniejszych rozmiarach.

Dopasowane detale ramy

Każda rama Fuel EX posiada przemyślane cechy konstrukcyjne, które świetnie wyglądają i tak samo działają. Mino Link umożliwia szybkie dostosowanie geometrii, a wewnętrzne prowadzenie linek Control Freak zapewnia ich czystość bez względu na rodzaj systemu zmiany przełożeń.

Project One: dostosuj do swoich potrzeb

Swojego Fuel EX możesz dostosować, korzystając ze zindywidualizowanego programu Project One tworzenia rowerów Treka. Dopasuj rower, wybierając spośród szerokiej palety kolorów, części i opcji personalizacji.

NOWOŚĆ 2019

Fuel EX 9.9 29

Cena: 30 899,00 zł Model 23652

Fuel EX 9.9 to nasz najlepszy rower na szlaki o skoku 130 mm. Dzięki ramie i kołom z włókna węglowego, napędowi 1×12 SRAM X01 Eagle i zawieszeniu FOX Factory Float ten rower górskiego full suspension z włókna węglowego to jeden rower, by wszystkimi szlakami rządzić. Jeździ szybko po singletrackach XC, z łatwością podjeżdża i stabilnie pokonuje najtrudniejszy teren.

Kolor / Matte Carbon Smoke/Gloss Trek Black

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Kolarstwo górskie to Twoje życie i chcesz jednego roweru z włókna węglowego, który zawsze da Ci najlepsze osiągi, począwszy od wyścigów XC po mrożące krew w żyłach zjazdy i trudne technicznie szlaki. Wiesz, że będziesz na tym rowerze jeździć po wszystkich szlakach, więc nie chcesz iść na kompromisy w zakresie materiału ramy, zawieszenia lub części.
Użyte technologie

Lekka rama z widełkami tylnymi z włókna węglowego OCLV Mountain, koła Bontrager Line Carbon z piastą tylną Rapid Drive z 54 zębami zapewniającą szybkie zazębienie, napęd 1×12 SRAM X01 Eagle, widelec FOX Factory Float o 130 mm skoku i amortyzator tylny FOX Factory o 130 mm skoku z dostępnym tylko u Treka tłumieniem RE:aktiv z Thru Shaft. Do tego, sztyca regulowana Bontrager Line i kierownica z włókna węglowego OCLV Bontrager Line Pro w rozmiarze 35 mm.
Ostatnie słowo

Jeśli masz mieć jeden rower górski, oto on. Fuel EX 9.9 łączy wysokiej klasy części z naszą najlepszą ramą z włókna węglowego OCLV Mountain. Czuje się tak samo dobrze na szybkim singletracku, jak i na wymagającym szlaku, a także na wszystkim pomiędzy.
Przegląd
Fuel EX 2019 PDP
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Fuel EX 9.9 to najlepszy wybór dla rowerzystów szukających wszechstronnej maszyny do jazdy górskiej w każdej postaci, od szybkich wyścigów po trudny technicznie teren
RE:aktiv z Thru Shaft pracuje szybciej niż normalny amortyzator, więc lepiej trzyma się terenu i pozwala Ci zachować kontrolę
Fuel EX 9.9 zapewnia idealną sprawność: dostajesz najlepszą ramę i zawieszenie z wysokiej klasy częściami
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji w ramach programu Project One

Dane techniczne

Rama z widelcem

Rama
Rama i widełki tylne z włókna węglowego OCLV Mountain, ABP, Boost148, zabezpieczenie ramy Knock Block, Full Floater, łącznik EVO link, zwężana główka ramy, Mino Link, wewnętrzne prowadzenie linek Control Freak, osłona Carbon Armor, wkład suportu PF92, ISCG 05, geometria G2, 130 mm skoku

Zawieszenie przednie
Fox Factory 34 Float, 3-pozycyjne tłumienie FIT4, zwężana rura sterowa, powłoka Kashima, Boost110, geometria G2 z przesunięciem 51 mm, 130 mm skoku

Zawieszenie tylne
Fox Factory Float EVOL, Re:aktiv z tłumieniem 3-pozycyjnym Thru Shaft, pokrycie Kashima, tuningowany przez Trek Suspension Lab, 210 x 52,5 mm

Koła

Koła
Bontrager Line Carbon 30, przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, 54T Rapid Drive, Boost110 z przodu, Boost148 z tyłu, opaski do zastosowania bezdętkowego w zestawie, zawory sprzedawane oddzielnie

Opony
Bontrager XR4 Team Issue, przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, ściany boczne Inner Strength, 120tpi, stopka z aramidu, 29 x 2,40”

Napęd

Manetki
SRAM X01 Eagle, 12-biegowa

Przerzutka tylna
SRAM X01 Eagle, Roller Bearing Clutch

Korba
SRAM X01 Eagle Carbon DUB, 32T z bezpośrednim mocowaniem

Oś suportu
SRAM DUB Press Fit, 92 mm

Kaseta
SRAM XG-1275 Eagle, 10-50, 12-rzędowa

Łańcuch
SRAM GX Eagle

Pedały
Niedołączone – sprzedawane osobno

Komponenty

Siodełko
Bontrager Arvada Pro, szyny z włókna węglowego

Sztyca
Bontrager Line, wewnętrzne prowadzenie linek, 31,6 mm, 15,5: 100 mm, 17,5 i 18,5: 125 mm, 19,5 i 21,5: 150 mm

Kierownica
Bontrager Line Pro, włókno węglowe OCLV, 35 mm, wznios 15 mm, szerokość 750 mm

Chwyty
Bontrager XR Trail Elite, stop aluminium z blokadą

Wspornik kierownicy
Bontrager Line Pro, Knock Block, obejma 35 mm, 0 stopni

Stery
Wbudowane zabezpieczenie Knock Block, uszczelniane łożyska maszynowe, górne 1-1/8”, dolne 1,5”

Zestaw hamulcowy
Hydrauliczne hamulce tarczowe 4-tłoczkowe Shimano Deore XT M8020

Waga

Waga
17.5˝ – 12.19 kg / 26.87 lbs (z dętkami)

Ograniczenie wagowe
Maksymalna masa dla tego roweru (łączna masa roweru, rowerzysty i przewożonych przedmiotów) wynosi 136 kg.