Trek Fuel EX 9.9 29 dostępny od reki w fabrykarowerów.com

Możesz go mieć za 583,31 zł miesięcznie – posiadamy prawdziwe raty 0% RRSO
Cena: 34 999,00 zł(MSRP*) brutto

Model 21547

W Fuel EX 9.9 nie ma miejsca na kompromisy. Rama i koła z włókna węglowego, wiodący napęd SRAM i zawieszenie FOX Factory Float czynią z niego jeden rower full suspension z włókna węglowego, by rządzić wszystkimi szlakami. Szybko jeździ po singletrackach XC, z łatwością podjeżdża i stabilnie pokonuje najtrudniejsze nawet tereny.

Kolor / Matte Trek Black/Gloss Solid Charcoal

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Kolarstwo górskie to Twoje życie i chcesz jednego roweru z włókna węglowego, który zawsze da Ci najlepsze osiągi, począwszy od wyścigów XC po mrożące krew w żyłach zjazdy i trudne technicznie szlaki. Wiesz, że będziesz na tym rowerze jeździć po wszystkich szlakach, więc nie chcesz iść na kompromisy w zakresie materiału ramy, zawieszenia lub części.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Mountain z widełkami tylnymi z włókna węglowego, koła Bontrager Line Pro OCLV Carbon z zapewniającą natychmiastowe zazębienie piastą tylną Rapid Drive ze 108 zębami, topowy napędem 1×12 SRAM XX1 Eagle, widelec FOX Factory Float o skoku 130 mm i tylny amortyzator FOX Factory Float o skoku 130 mm wyposażony w dostępną tylko u Treka technologię RE:aktiv z Thru Shaft. Do tego, sztyca regulowana Bontrager Drop Line, kierownica Bontrager Line Pro OCLV Carbon w rozmiarze 35 mm i mostek Bontrager Line Pro 35 mm.
Ostatnie słowo

Jeśli masz mieć tylko jeden rower górski, to właśnie ten. Fuel EX 9.9 wyposażony jest w najwyższej klasy części założone na naszą najlepszą ramę z włókna węglowego OCLV Mountain. Tak samo dobrze czuje się na szybkim singletracku, zakręconym szlaku, jak i na wszystkim pomiędzy.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Fuel EX 9.9 to najlepszy wybór dla rowerzystów szukających wszechstronnej maszyny do kolarstwa górskiego w każdej postaci, od szybkich wyścigów po trudny technicznie teren
RE:aktiv z Thru Shaft pracuje szybciej niż normalny amortyzator, więc lepiej trzyma się terenu i pozwala Ci zachować kontrolę
Wyposażony jest we wszystkie najnowocześniejsze technologie niezbędne dla świetnej jazdy, na przykład piastę Rapid Drive ze 108 zębami, regulację geometrii Mino Link i rozstaw piast Boost148/110.
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji dzięki Project One