Trek Fuel EX 9.8 – 29” 2019 dostępny w fabrykarowerów.com

Przedstawiamy Trek Fuel EX 9.8 – 29” 2019

Fuel EX to rower na szlaki z pełnym zawieszeniem dla tych, którzy chcą mieć jeden rower górski do wszystkiego. Jest idealny, jeśli cenisz wszechstronność i oczekujesz, że Twój rower na szlaki poradzi sobie ze wszystkim, od długich dni w dziczy po lokalne singletracki, a nawet sporadyczne wyścigi cross country lub enduro.

Fuel EX 9.8 29

Cena 22 099,00 zł

Fuel EX 9.8 to wszechstronny rower na szlaki, na którym pokonasz podjazdy z miłośnikami XC i zaatakujesz teren ze zuchwałymi fanami szlaków. Lekka rama z włókna węglowego OCLV Mountain, napęd 1×12 SRAM GX Eagle, koła z włókna węglowego i zawieszenie FOX Performance Float z dostępnym tylko u Treka tłumieniem RE:aktiv z Thru Shaft czynią z niego idealny wybór dla miłośników all-mountain szukających jednego roweru do wszystkiego.

Kolor / Matte Gravel/Quicksilver / możliwośc innych kolorów w Project One – o szczegóły pytaj nas.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Lubisz szybką jazdę, szaleństwa i pokonanie każdej przeszkody za pierwszym razem. Chcesz jednego roweru, który poradzi sobie z każdym szlakiem, z wysokiej jakości częściami, ramą z włókna węglowego i zawieszeniem przystosowanym do wszystkiego, od trudnych technicznie zjazdów, poprzez singletrack, a na wyścigach XC kończąc.
Użyte technologie

Lekka i sztywna rama z włókna węglowego OCLV Mountain, koła Bontrager Line Carbon 30 przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready z piastą tylną Rapid Drive z 54 zębami zapewniającą szybkie zazębienie, napęd 1×12 SRAM GX Eagle, widelec FOX Performance 34 Float o 130 mm skoku i amortyzator tylny FOX Performance Float z dostępnym tylko u Treka tłumieniem RE:aktiv z Thru Shaft. Do tego, sztyca regulowana Bontrager Line i kierownica Bontrager Line Pro z włókna węglowego OCLV w rozmiarze 35 mm.
Ostatnie słowo

Fuel EX 9.8 to kwintesencja roweru górskiego i świetny wybór, jeśli masz zamiar zainwestować w pojedynczy rower na każdy teren. Rama z włókna węglowego, wysokiej jakości części i zaawansowane zawieszenie czynią z niego niezrównany wszechstronny rower górski na każdy szlak.
Przegląd
Fuel EX 2019 PDP
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Nie ogranicza się do jednej kategorii: Fuel EX łączy płynną jazdę roweru na szlaki z charakterystyką wyścigowej maszyny do XC, dzięki czemu powstał nasz najbardziej wszechstronny rower górski.
RE:aktiv z Thru Shaft pracuje szybciej niż normalny amortyzator, więc lepiej trzyma się terenu i pozwala Ci zachować kontrolę
Świetnie sprawdzi się w przypadku rowerzystów, którzy nie koncentrują się tylko na jednej dyscyplinie i chcą zajmować się wszystkim, począwszy od XC, przez maratony, a na morderczych zjazdach kończąc.
Z napędem SRAM GX Eagle dostajesz cały potrzebny zakres przełożeń w prostej konstrukcji 1x.
Dopasuj go do siebie: możliwość konfiguracji dzięki Project One

Więcej:

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-g%C3%B3rskie/rowery-szlakowe/fuel-ex/fuel-ex-9-8-29/p/23603/?colorCode=grey
____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991