Trek Fuel EX 5 Plus dostępny od ręki w fabrykarowerów.com

2018
Fuel EX 5 27.5 Plus

8 999,00 zł Model 21790
Fuel EX 5 Plus to sposób na wejście w świat pewnej jazdy po szlakach. Wyposażony jest w zawieszenie RockShox z przodu i z tyłu, napęd Shimano Deore 2×10, a do tego większe opony zapewniające niesamowitą przyczepność i pewność w luźnym, trudnym terenie. Ten gotowy na wszystko rower full suspension to marzenie dla miłośników szlaków, którzy chcą zyskać na pewności i pokonywać każdy teren.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Lubisz opony, które wręcz przylepiają się do szlaku. Pociąga Cię przyczepność i chcesz wygodnej jazdy oraz sprawności roweru full suspension, a do tego dodatkowych korzyści z dużych opon przystosowanych do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready.
Użyte technologie

Lekka rama z Alpha Platinum Aluminium, opony mid-fat wgryzające się w podłoże, widelec RockShox Recon RL o skoku 140 mm i 130 mm skoku z tyłu. Dodatkowo, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano, opony 27,5 x 2,8”, obręcze SUNringlé z taśmą i zaworami do zastosowania bezdętkowego, napęd Shimano Deore 2×10 o szerokim zakresie przełożeń, który poradzi sobie w zróżnicowanym terenie.
Ostatnie słowo

To świetny wybór, jeśli zaczynasz przygodę z kolarstwem górskim i szukasz jednego roweru, który zapewni wspaniałe wrażenia. Fuel EX 5 Plus jest sprawny, wszechstronny, wytrzymały i stworzony z myślą pokonywaniu najtrudniejszych technicznie szlaków z uśmiechem na twarzy.
Dlaczego uwielbiamy

Pewność bez przerwy: z tym rowerem pokonasz odcinki, które wcześniej wydawały się niemożliwe
Opony mid-fat zapewniają Ci przyczepność na trudne technicznie podjazdy i pozwalają pędzić przez rock gardeny.
To naprawdę porządny rower w tej klasie, a także idealna podstawa dla usprawnień w przyszłości
Sztywność dzięki Straight Shot, ochrona ramy Knock Block