Trek FS Sport 6 i inne dostępne od ręki w fabrykarowerów.com

2018 FX Sport 6

Cena 9 999,00 zł

Model 21563
FX Sport 6 to najlżejszy i najszybszy rower do fitnessu w gamie. Oferuje wszystkie nastawione na osiągi rozwiązania z wysokiej klasy szosówki w połączeniu z dodatkowymi korzyściami poprawiającej komfort i kontrolę płaskiej kierownicy. Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 400 z wygładzającym trasę rozdzielaczem IsoSpeed, widelec z włókna węglowego i zaawansowany napęd Shimano czynią z niego najlepszy wybór dla podchodzących poważnie do fitnessu rowerzystów o poważnych celach.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szukasz najszybszego dostępnego roweru do fitnessu—takiego, który pojedzie łeb w łeb z każdą szosówką na rynku. Chcesz nadążyć podczas szybszych przejażdżek grupowych, nabić więcej kilometrów, ustalić nowe osobiste rekordy na Stravie i zostawić konkurentów daleko z tyłu na wjeździe do miasta.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 400 z pochłaniającym nierówności rozdzielaczem IsoSpeed, widelec z włókna węglowego, 11-biegowy szosowy napęd Shimano 105, hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro, ukryte mocowania błotników, sztyca podsiodłowa z włókna węglowego Bontrager, siodełko Bontrager Montrose Comp i lekkie koła ze stopu aluminium Bontrager z osiami przelotowymi poprawiającymi responsywność i kontrolę.
Ostatnie słowo

Najszybszy rower do fitnessu. Koniec kropka. Lekka rama z włókna węglowego OCLV z IsoSpeed, widelec z włókna węglowego i sprawny napęd Shimano 105 czynią z FX Sport 6 idealną maszynę dla każdego, kto chce jechać niewiarygodnie szybko i pokonywać kamienie milowe sprawności.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

FX Sport 6 jest niesamowicie szybki i dodatkowo zwiększa komfort oraz poprawia kontrolę dzięki płaskiej kierownicy.
Szybkość to radość: FX Sport 6 to najszybszy rower do fitnessu na drodze
Kiedy dodasz DuoTrap S, możesz sparować FX ze smartfonem i przesłać dane z przejażdżki do swojej ulubionej aplikacji fitness.
Łatwo uzupełnić go o błotniki, światła i inne akcesoria!