TREK EMONDA SL 7 Disc etap

22 449,00 zł brutto możesz go mieć za 304 zł netto miesięcznie przy 60-ciu ratach 0% RRSO
/

Émonda SL 7 Disc eTap zapewnia wszystkie korzyści z ultralekkiego roweru szosowego z włókna węglowego, a do tego ma hydrauliczne hamulce tarczowe dla pewnego hamowania w każdych warunkach, koła z włókna węglowego i sterowany całkowicie bezprzewodowo elektroniczny napęd. SRAM Force eTap AXS pracuje szybko, płynnie i jako pierwszy napęd na rynku korzysta z 12-rzędowej kasety.

Kolor / Matte Black/Gloss Blue

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szukasz niesamowicie lekkiej ramy z włókna węglowego, kół z tego samego materiału i nie chcesz już nigdy zmagać się z nieudaną zmianą biegów. Dwanaście biegów napędu SRAM Force eTap AXS zapewnia płynniejsze przejścia między biegami, a do tego precyzję, przewidywalność i estetyczny wygląd w pełni sterowanej elektronicznie grupy.
Użyte technologie

Kompletny, sterowany bezprzewodowo elektroniczny napęd 2×12 SRAM Force eTap AXS, koła z włókna węglowego Bontrager Aeolus Pro 3 Disc, mocne hydrauliczne hamulce tarczowe flat mount SRAM Force, wyjątkowo lekka rama i widelec z włókna węglowego OCLV Serii 500 oraz nasadka masztu podsiodłowego Ride Tuned.
Ostatnie słowo

Lekki, szybki, pewny. Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 500, najbardziej zaawansowana, sterowana bezprzewodowo, elektroniczna zmiana przełożeń, 12-rzędowa kaseta i hydrauliczne hamulce tarczowe czynią z Émonda idealny wybór dla rowerzysty szukającego lekkiej szosówki wyróżniającej się w każdych warunkach, która zawsze zmienia biegi jak marzenie.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Kaseta 12-rzędowa pozwala na bardziej precyzyjne dobranie kadencji
Napęd oparty na SRAM Force eTap AXS działa inteligentnie, płynnie i całkowicie bezprzewodowo
Poradzi sobie bez problemu z największymi podjazdami, najostrzejszymi zjazdami i zakrętami oraz najszybszymi sprintami
Jak każdy model Émonda, rower ten opracowano, aby był najlżejszym i najszybszym w swojej klasie, a dodatkowo przyznaliśmy mu dożywotnią gwarancję