Trek Emonda SL 6 Pro dostępna w fabrykarowerów.com

Każdy kto zakupi rower w fabrykarowerow.com do 30 dni od daty wypożyczenia roweru

– cały koszt wypożyczenia zostanie zwrócony przy zakupie.
To nasza akcja “Nie kupuj kota w worku!”

Rowery górskie czekają na Was w Hotelu Scout Częstochowa ul.Drogowców 12
Pytania prosimy kierować pod adres mail serwis@fabrykarowerow.com lub telefonicznie: 536406462.

Posiadamy również pełną rozmiarówkę rowerów szosowych i rowerów ze wspomaganiem elektrycznym. Rowery szosowe i rowery elektryczne czekają na Was w fabrykarowerów.com Częstochowa ul.Łódzka 52.

Cena: 69zł za pierwsza dobę, a za kolejna 59zł
dostępne rozmiary 52 / 54/ 56 / 58 / 60 / 62 / 700 koło

Trek jest marką numer jeden w świecie rowerów sportowych. Nasz dział badawczo-rozwojowy jest najlepszy na świecie i ma tylko jeden cel: aby każdy z naszych rowerów szosowych, od ręcznie budowanych maszyn wyścigowych aż do wyszukanych modeli z aluminium, był absolutnie najlepszy w swojej klasie. Poczujesz różnicę, od pierwszej jazdy aż do podium.

Najlżejsza szosowa linia rowerów Treka, jaką kiedykolwiek wyprodukowano

Każdy element z linii Émonda, od projektu ramy po każdy wybrany komponent dla modeli, ma ten sam cel: stworzyć najlżejszą linię oferowanych seryjnie rowerów szosowych jaka kiedykolwiek była w sprzedaży.

Cała gama Émonda jest niewiarygodnie lekka, oferuje idealną i dopasowaną do jazdy równowagę i sterowność, które razem wynoszą jakość jazdy na zupełnie nowy poziom.
Główne cechy

Włókno węglowe OCLV Serii 500 umożliwia stworzenie idealnego lekkiego roweru
Idealnie wyrównana, wyjątkowo responsywna charakterystyka jazdy
Najlżejszy aluminiowy rower szosowy świata objęty jest najlepszą na świecie gwarancją
Mocowane bezpośrednio hamulce zwiększają siłę hamowania i prześwit przy oponie.

__________________________________________________________________________________

Émonda SL 6 Pro

Cena 14 499,00 zł
Model 21750
Émonda SL 6 Pro to gotowy na wyścigi rower szosowy stworzony z myślą o ostrych podjazdach, sprintach i biciu rekordów w Strava. Łączy ramę z włókna węglowego OCLV Serii 500 z kołami z włókna węglowego Aeolus Pro 3 i napędem opartym w pełni na Shimano Ultegra, dzięki czemu oferuje niską masę, pewność i wyścigowe osiągi.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz mieć wszystko: lekki i gotowy na wyścigi rower z kołami z włókna węglowego. To świetny wybór, jeśli szukasz roweru gotowego na wyścigi od samego początku.
Użyte technologie

Najwyższej klasy koła, części i rama. Rama z włókna węglowego OCLV Serii 500, 11-biegowy napęd Shimano Ultegra, mocne hamulce mocowane bezpośrednio Bontrager Speed Stop i koła z włókna węglowego Aeolus Pro 3 czynią z Émonda SL 6 Pro gotowy na wyścigi rower, który nie wymaga żadnych usprawnień.
Ostatnie słowo

Poza ramą, to koła mają największy wpływ na prędkość i wydajność roweru. Z Émonda SL 6 Pro dostajesz rower szosowy z zaawansowaną technicznie ramą i napędem, a do tego poważne usprawnienie względem niższych modeli w postaci kół z włókna węglowego Bontrager Aeolus Pro 3.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Dostępne w standardzie koła z włókna węglowego Aeolus Pro 3 naprawdę odmieniają prędkość, aerodynamikę i osiągi
Poradzi sobie bez problemu z największymi podjazdami, najostrzejszymi zjazdami i zakrętami oraz najszybszymi sprintami, jakie mogą Ci się przytrafić
Jak każdy model Émonda, rower ten opracowano, aby był najlżejszym i najszybszym w swojej klasie, a dodatkowo przyznaliśmy mu dożywotnią gwarancję.