Trek Emonda najlżejsza linia rowerów.

Każdy element z linii Émonda, od projektu ramy po każdy wybrany komponent dla modeli, ma ten sam cel: stworzyć najlżejszą linię oferowanych seryjnie rowerów szosowych jaka kiedykolwiek była w sprzedaży.

Lekki i szybki

Każda Émonda tworzona jest z myślą o tym, by była najlżejszym i najlepiej prowadzącym się rowerem w swojej klasie.

Trzy lekkie opcje

Émonda dostępna jest z trzema lekkimi ramami. Émonda SLR zbudowana jest z naszego najlżejszego włókna węglowego OCLV Serii 700, Émonda SL z włókna węglowego OCLV Serii 500, a Émonda ALR z Alpha Aluminium Serii 300.

Wyważenie i prowadzenie

Jaka jest korzyść z lekkiego roweru, jeśli nie prowadzi się dobrze? Émonda wyróżnia się na tle konkurencji swoją.wyjątkową charakterystyką jazdy. Jej specjalnie opracowana rama Ride Tuned lekko podjeżdża i zachowuje się stabilnie w zakrętach i na zjazdach.

Opcje z hamulcami szczękowymi i tarczowymi

Émonda daje Ci wybór między lekkimi hamulcami szczękowymi lub hamulcami tarczowymi oferującymi sprawne hamowanie i kontrolę niezależnie od pogody.
Obejrzyj film
arrow_forward

Modele damskie Émonda

Każdy damski model Treka oparty jest na tej samej zaawansowanej technicznie ramie jak wersja uniwersalna, z dodatkiem punktów styku—na przykład siodełka, szerokości kierownicy i długości mostka—dzięki którym kobiety mogą cieszyć się z lepszego dopasowania i wrażeń z jazdy od samego początku.

Dożywotnia gwarancja

Każdy model w gamie Émonda objęty jest najlepszą w branży gwarancją.

NOWOŚĆ 2019
Émonda ALR 5

Cena 6 599,00 zł Model 24164

Émonda ALR 5 charakteryzuje się szybkością, niską wagą, responsywnością i wyważeniem — ma wszystkie cechy wysokiej jakości roweru szosowego z aluminium. Jednak wyglądem przypomina raczej znacznie droższy rower z włókna węglowego. Modernizacja części mających duży wpływ na osiągi, takich jak niezawodny napęd Shimano 105, sprawiają, że jest to idealny rower na wyścigi, treningi klubowe i nie tylko.

Kolor / Purple Flip