Trek Émonda ALR 5 Disc

Émonda ALR 5 Disc

Cena: 8 399,00 zł Model 24166

Émonda ALR 5 Disc to lekki rower szosowy z aluminium z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi o dużej sile hamowania, niezawodnym napędem 2×11 Shimano 105 i zaawansowaną ramą o wyglądzie i parametrach porównywalnych ze znacznie droższymi rowerami z włókna węglowego.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Zależy ci na wszystkich zaletach roweru najlżejszego w swojej klasie, a dodatkowo również na mocnych hamulcach tarczowych i przyjaznej dla portfela ramie z aluminium o dynamicznym wyglądzie i parametrach porównywalnych wyłącznie z ramą z włókna węglowego.
Użyte technologie

Lekka rama wykonana z Alpha Aluminum serii 300 z cieniowanymi rurami i technologią Invisible Weld, widelec z włókna węglowego pochłaniający drgania spowodowane przez nawierzchnię, hydrauliczne hamulce tarczowe flat mount o dużej sile hamowania, koła Bontrager Affinity przystosowane do zastosowania bezdętkowego oraz pełny napęd 2×11 Shimano 105 zapewniający precyzyjną i niezawodną zmianę przełożeń.
Ostatnie słowo

Dodatkowa wszechstronność i lepsza skuteczność hamulców tarczowych, zaawansowana rama ze stopu aluminium o wyglądzie i parametrach ramy z włókna węglowego oraz niezawodny napęd Shimano 105 sprawiają, że ten rower gotowy do wyścigu charakteryzuje się niesamowitą uniwersalnością.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Wygląd i osiągi roweru z włókna węglowego w cenie roweru z aluminium: technologia Invisible Weld i cieniowane rury zapewniają dynamiczny wygląd, niską masę i niesamowite osiągi
Możesz zdobywać szczyty wzniesień z dużą szybkością, pokonywać zakręty jak na szynach i pewnie pędzić po zjazdach
Hamulce tarczowe zapewniają lepszą skuteczność hamowania i dodatkowy prześwit na szersze i stabilniejsze opony
Wykorzystuje tę samą geometrię, którą można znaleźć w wyścigowych rowerach Émonda, jednocześnie zapewniając charakterystykę zdolną stanąć w szranki z o wiele droższymi rowerami z włókna węglowego
Wewnętrzne prowadzenie linek wydłuża okres eksploatacji linek i poprawia wygląd roweru