Trek Emonda ALR 4 Disc pełna rozmiarówka dostępna w fabrykarowerów.com i co najważniejsze może go wypróbować przed zakupem w dowolnym rozmiarze.

Rower szosowy
Cena: 99zł za pierwszą dobę, a za kolejna 89zł
dostępne rozmiary 52 / 54/ 56 / 58 / 60 / 62 / 700 koło

Każdy element z linii Émonda, od projektu ramy po każdy wybrany komponent dla modeli, ma ten sam cel: stworzyć najlżejszą linię oferowanych seryjnie rowerów szosowych jaka kiedykolwiek była w sprzedaży.
NOWOŚĆ 2019
Émonda ALR 4 Disc
Cena: 6 999,00 zł Model 23657

Émonda ALR 4 Disc to lekki rower szosowy z aluminium z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi o dużej sile hamowania, wysokiej jakości napędem i ramą o wyglądzie i parametrach porównywalnych ze znacznie droższymi rowerami z włókna węglowego. To idealne rozwiązanie dla początkujących kolarzy, zawodników i wszystkich osób ceniących sobie lepszą skuteczność hamowania i dodatkowy prześwit charakterystyczny dla hamulców tarczowych.
Kolor / Matte/Gloss Trek Black

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Jesteś osobą, która zwraca uwagę na cenę, ale szukasz lekkiego roweru wyścigowego, który będzie oferować większą uniwersalność i niezawodność hamulców tarczowych. Oczekujesz, że każda wydana złotówka przełoży się na osiągi. Jednocześnie chcesz uniknąć sytuacji, w której twoje umiejętności przerosną możliwości oferowane przez dobrej jakości rower.
Użyte technologie

Lekka rama z Alpha Aluminum serii 300 z cieniowanymi rurami i technologią Invisible Weld ma wygląd i parametry znacznie droższych ram z włókna węglowego, a dodatkowo wyposażona jest w pełną grupę Shimano Tiagra z 20 przełożeniami, widelec z włókna węglowego oraz hydrauliczne hamulce tarczowe flat mount o dużej sile hamowania.
Ostatnie słowo

Émonda ALR 4 Disc to najtańszy rower szosowy w naszej ofercie, ale jego osiągi i wygląd porównywalne są z tymi w znacznie droższych rowerach. To rower wyścigowy o bardzo dużych możliwościach w bardzo korzystnej cenie.
Dlaczego je pokochasz?

Wygląd i osiągi roweru z włókna węglowego w cenie roweru z aluminium: technologia Invisible Weld i cieniowane rury zapewniają dynamiczny wygląd, niską masę i niesamowite osiągi
Możesz zdobywać szczyty wzniesień z dużą szybkością, pokonywać zakręty jak na szynach i pewnie pędzić po zjazdach
Hamulce tarczowe zapewniają lepszą skuteczność hamowania i dodatkowy prześwit na szersze i stabilniejsze opony
Wykorzystuje tę samą geometrię, którą można znaleźć w wyścigowych rowerach Émonda, jednocześnie zapewniając charakterystykę zdolną stanąć w szranki z o wiele droższymi rowerami z włókna węglowego
Wewnętrzne prowadzenie linek wydłuża okres eksploatacji linek i poprawia wygląd roweru