Trek Dual Sport + dostępny od reki w fabrkarowerów.com – wszechstronny rower ze wspomaganiem elektrycznym.

Trek Dual Sport+ dla mężczyzny i kobiety to wszechstronny rower elektryczny, dzięki któremu spędzisz więcej czasu na świeżym powietrzu, aktywnie i przyjemnie.

Wydajny, nowoczesny, elegancki

Dual Sport+ może zawieźć Cię wszędzie i w każdej chwili. Ma najnowsze systemy wspomagania elektrycznego i inne rozwiązania, które zapewniają wygodną, przyjemną jazdę.

Gotowy do eksploracji

Lekka rama Alpha Gold Aluminum, uniwersalne opony oraz zaawansowane systemy wspomagania elektrycznego sprawiają, że każda jazda to przygoda, niezależnie od tego, czy jesteś na szosie, czy w terenie.

Dual Sport+

Cena za sztukę 14 499,00 zł Model 17086

Dual Sport+ stworzono dla wszystkich rowerzystów, którzy chcą dać czadu podczas weekendowej rodzinnej wycieczki, dotrzeć jeszcze dalej przy mniejszym wysiłku albo dojechać do pracy z dużym zapasem, nie pocąc się zbytnio.

Uniwersalną ramę Dual Sport+ można łatwo dostosować do sposobu, w jaki zamierza jeździć klient, a silnik pośredniego napędu Active LIne Plus 250 firmy Bosch oraz akumulator RIB (demontowany akumulator zintegrowany) 500 Wh zapewniają naturalnie odczuwane wspomaganie pedałowania przy szybkości do 25 km/h.

Więcej prędkości, więcej przyjemności, więcej czasu na dwóch kółkach.

Dostępny w wersji zwykłej i damskiej.

Dual Sport+ to wszechstronny i zdolny dojechać wszędzie hybrydowy rower elektryczny, który tak samo dobrze czuje się na drogach, jak i w trudniejszym terenie, takim jak nieutwardzone drogi, szlaki i szutrowe ścieżki. Wyposażony jest w układ napędowy BOSCH, który pomaga Ci utrzymać prędkość 25 km/h, a także różne dodające pewności rozwiązania, takie jak widelec amortyzowany, hydrauliczne hamulce tarczowe i terenowe opony.
Dodatkowo wbudowane mają zintegrowane oświetlenie: dzienne i nocne.

____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991