TREK DOMANE

Trek jest marką numer jeden w świecie rowerów sportowych. Nasz dział badawczo-rozwojowy jest najlepszy na świecie i ma tylko jeden cel: aby każdy z naszych rowerów szosowych, od ręcznie budowanych maszyn wyścigowych aż do wyszukanych modeli z aluminium, był absolutnie najlepszy w swojej klasie. Poczujesz różnicę, od pierwszej jazdy aż do podium.

2018 Domane SLR 6

19 999,00 zł Model 1475000-2018
Domane SLR 6 zbudowany jest na naszej najlepszej ramie Domane w historii. To wysokiej klasy długodystansowy rower szosowy z przednim rozdzielaczem IsoSpeed i regulowanym tylnym IsoSpeed, dzięki czemu możesz dobrać stopień pochłaniania wstrząsów do terenu. Wyposażony jest w wysokiej klasy części z grupy Shimano Ultegra, a jego specyfikacja czyni go wspaniałym wszechstronnym rowerem dla miłośników prędkości, dla których niska masa i komfort są tak samo ważne.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Doceniasz niską masę i wszechstronność, i chcesz zainwestować w najlepszą dostępną ramę Domane. Chcesz zaawansowanego technicznie roweru, który wygładza trasę, wyposażony jest w mocne mocowane bezpośrednio hamulce szczękowe i pełną grupę osprzętu Ultegra, a dodatkowo jest najlżejszym przedstawicielem gamy Domane.
Użyte technologie

Nasze najlżejsze włókno węglowe OCLV Serii 600 i rozdzielacze IsoSpeed, przedni oraz tylny regulowany, a to wszystko w ramie lżejszej niż 1000 g. Ponadto, pełna grupa Shimano Ultegra, koła bezdętkowe Paradigm Comp Tubeless Ready i kierownica z włókna węglowego Bontrager IsoCore zmniejszająca wibracje z drogi o 20% względem standardowej kierownicy z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

To lekki i szybki rower, ale jego prawdziwa wartość wynika z przewagi w komforcie zapewnianej przez rozdzielacz IsoSpeed i niewątpliwie przydatnego rozwiązania, która pozwala dokładnie wyregulować pochłanianie wstrząsów przez ramę. To jedyny model Domane bez hamulców tarczowych z naszą najlepszą ramą SLR, a także jeden z naszych najpopularniejszych modeli szosowych.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Możesz wyregulować stopień pochłaniania wstrząsów swojej ramy za pomocą prostego przesunięcia suwaka.
To niesamowicie wszechstronny rower, który zaprowadzi Cię w miejsca, które zdawałyby się niedostępne na rowerze szosowym
Lekka rama i napęd świetnie działają podczas wyścigów, konkurencyjnych przejażdżek grupowych i weekendowych przygód w różnym terenie.
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji dzięki Project One

Dane techniczne

Rama z widelcem

Rama
Włókno węglowe OCLV Serii 600, przedni IsoSpeed, regulowany tylny IsoSpeed, zwężana główka ramy E2, BB90, hamulce tarczowe mocowane bezpośrednio, wewnętrzne prowadzenie linek, kompatybilna z DuoTrap S, prowadnica łańcucha 3S, maszt podsiodłowy Ride Tuned

Widelec
Domane z włókna węglowego, rura sterowa z włókna węglowego E2, hamulce z bezpośrednim mocowaniem

Koła

Koła
Bontrager Paradigm Comp Tubeless Ready

Opony
Bontrager R3 Hard-Case Lite, stopka z poliamidu, 700 x 28c

Napęd

Manetki
Shimano Ultegra, 11-biegowe

Przerzutka przednia
Shimano Ultegra, zintegrowana

Przerzutka tylna
Shimano Ultegra

Korba
Shimano Ultegra, 50/34 (kompakt)

Oś suportu
BB90

Kaseta
Shimano Ultegra 11-28, 11-rzędowa

Łańcuch
Shimano Ultegra

Pedały
Niedołączone – sprzedawane osobno

Komponenty

Siodełko
Bontrager Affinity Elite, tytanowe szyny

Sztyca
Maszt podsiodłowy Bontrager Ride Tuned z włókna węglowego, przesunięcie 20 mm

Kierownica
Bontrager Pro IsoCore VR-CF, 31,8 mm

Chwyty
Owijka Bontrager

Wspornik kierownicy
Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stopni, w zestawie uchwyty komputera i lampy

Stery
Uszczelniane łożyska maszynowe, góra 1-1/8”, dół 1,5”

Zestaw hamulcowy
Bontrager Speed Stop Pro

Waga
56 cm – 7.32 kg