Trek Domane SLR pierwsze testy w Polsce

Premierowa odsłona kultowego roweru

Podczas Częstochowa Trek Race jako pierwsi w Polsce będziecie mogli przetestować nowy model Domane SLR 7 Etap.

Jednym z punktów wrześniowego wyścigu Częstochowa Trek Race będą testy Treka na sezon 2020 organizowane przez Fabrykarowerow.com prowadzonej przez Wojciech Kluk

I to w ich ramach będziecie mogli przetestować nowy model Domane SLR 7 Etap.

Nowy Domane to najbardziej inteligentny, najszybszy i najbardziej wszechstronny długodystansowy rower szosowy w historii naszej firmy. Ma nową aerodynamiczną ramę, ale tę samą wygładzającą trasę technologię IsoSpeed, dzięki której można zajechać dalej i zmęczyć się mniej, a dodatkowo nowe zintegrowane rozwiązania, które czynią z niego idealny uniwersalny rower szosowy dla większości miłośników szosy.

Nowy Domane jest znacznie bardziej aerodynamiczny i szybszy niż poprzednie modele Domane. Formowane rury ramy i ukryte linki mogą zapewnić ci oszczędność ponad minuty na godzinę w porównaniu do zeszłorocznego Domane oraz jest zapewniony więcej niż wystarczający prześwit na szerokie opony (do 38c), które są szybsze na nierównym terenie.

Gdziekolwiek nim jeździsz—a możesz nim jeździć praktycznie wszędzie—Domane jest płynny i stabilny. Rama posiada prześwit dla opony w rozmiarze do 38c, a każdy model jest wyposażony w hamulce tarczowe, które pozwolą ci jeździć pewnie nawet w nierównym terenie.

Domane został zaprojektowany tak, aby zapewnić rowerzystom najlepsze doświadczenia w siodełku niezależnie od ich płci i budowy ciała. Geometria Endurance daje ci pozycję, która jest szybka, stabilna, wygodna na długich dystansach i wyjątkowych wyprawach oraz odpowiednia dla prawie każdego kolarza szosowego.