Trek Domane SLR 7 x 7

Rower Domane SLR 7 Disc eTap łączy w sobie najlepszą ramę szosową Endurance i bezprzewodowy napęd elektroniczny SRAM Force eTap AXS o szybkim i płynnym działaniu, w którym po raz pierwszy w historii zastosowano 12-biegową kasetę. To wyjątkowo lekki długodystansowy rower szosowy z wysokiej jakości częściami dobranymi z myślą o szybkiej i sprawnej maszynie, z niesamowicie lekką ramą z włókna węglowego OCLV z opływowym wewnętrznym schowkiem, przednim i tylnym regulowanym rozdzielaczem IsoSpeed, kołami z włókna węglowego i hydraulicznymi hamulcami tarczowymi.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Pragniesz prawdziwej przewagi oferowanej przez rower wygrywający technologią. Poszukujesz najbardziej zaawansowanej ramy szosowej Endurance w naszej ofercie, a dodatkowo zależy Ci na precyzji, przewidywalności i ascetycznym wyglądzie 12-biegowego napędu SRAM Force eTap AXS.
Użyte technologie

Nasza najlżejsza rama i widelec z włókna węglowego OCLV z serii 700 z zapewniającą stabilność geometrią Endurance oraz przedni rozdzielacz IsoSpeed i tylny regulowany rozdzielacz IsoSpeed, a także kompletny bezprzewodowy napęd elektroniczny SRAM Force eTap AXS 2×12, który można zaprogramować zgodnie z preferencjami użytkownika za pośrednictwem aplikacji AXS. Dodatkowo mocne hamulce tarczowe flat-mount, koła z włókna węglowego Aeolus Pro 3V Disc przystosowane do zastosowania bezdętkowego, nasadka masztu podsiodłowego z włókna węglowego i kierownica Bontrager Pro IsoCore ograniczająca wibracje przenoszone przez nawierzchnię o 20% względem standardowej kierownicy z włókna węglowego. Wewnętrzny schowek i prowadzenie linek poprawiają aerodynamikę roweru.
Ostatnie słowo

Nasza topowa rama z włókna węglowego Domane z zaawansowanym bezprzewodowym elektronicznym systemem zmiany przełożeń i kasetą z 12 biegami. Otrzymujesz technologie, które dają realną przewagę w zakresie komfortu, niezawodności i prędkości podczas długich wyścigów oraz ostrych przejażdżek grupowych.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Kaseta 12-rzędowa pozwala na bardziej precyzyjne dobranie kadencji
Napęd oparty na SRAM Force eTap AXS działa inteligentnie, płynnie i całkowicie bezprzewodowo
Możesz wyregulować stopień pochłaniania wstrząsów swojej ramy za pomocą prostego przesunięcia suwaka.
Elegancki schowek umożliwia przechowywanie narzędzi i sprzętu
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji w ramach programu Project One