Trek Domane SLR 6 Disc

2019
Domane SLR 6 Disc

Cena: 22 099,00 zł – 24 799,00 zł Model 23148

Domane SLR 6 Disc zbudowany jest na naszej najlepszej ramie Domane w historii. To wysokiej klasy długodystansowy rower szosowy z przednim rozdzielaczem IsoSpeed i regulowanym tylnym IsoSpeed, dzięki czemu możesz dobrać stopień pochłaniania wstrząsów do terenu. Wyposażony jest w wysokiej klasy części z grupy Shimano Ultegra, hamulce tarczowe flat mount, szerokie opony i osprzęt, który czyni z niego idealny wszechstronny rower szosowy dla poszukujących przygód rowerzystów, którzy cenią sobie niską masę.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Nie przeraża Cię zjechanie z utwardzonej trasy nawet w środku szosowej przejażdżki i oczekujesz od roweru, że poradzi sobie z każdą Twoją zachcianką. Chcesz naszej najlżejszej ramy Domane w historii, z dodatkową korzyścią w postaci hydraulicznych hamulców tarczowych i szerszych opon, zapewniających prędkość, stabilność i pewność.
Użyte technologie

Nasza najlżejsza rama z włókna węglowego OCLV Serii 600 z przednim IsoSpeed i tylnym regulowanym IsoSpeed. Wyposażony jest w napęd oparty w całości na grupie Shimano 2×11 Ultegra, hamulce tarczowe flat mount, koła bezdętkowe Paradigm Comp Disc Tubeless Ready, szerokie opony 700 x 32 zwiększające stabilność na trudnym podłożu i kierownicę z włókna węglowego Bontrager Pro IsoCore ograniczającą wibracje z drogi o 20% względem standardowej kierownicy z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

Ten rower nie boi się trudów, a jego największym atutem jest wszechstronność. Trudne drogi, szuter, długie podjazdy, wspaniałe całodzienne wyprawy—Domane SLR 6 Disc daje sobie radę ze wszystkim. To lekki i szybki rower, ale jego prawdziwa wartość wynika z przewagi w komforcie zapewnianej przez rozdzielacz IsoSpeed i niewątpliwie przydatnego rozwiązania, która pozwala dokładnie wyregulować pochłanianie wstrząsów przez ramę.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Możesz wyregulować stopień pochłaniania wstrząsów swojej ramy za pomocą prostego przesunięcia suwaka.
To niesamowicie wszechstronny rower, który zaprowadzi Cię w miejsca, które zdawałyby się niedostępne na rowerze szosowym
Lekka rama i wysokiej jakości napęd świetnie działają podczas wyścigów, konkurencyjnych przejażdżek grupowych i weekendowych przygód w różnym terenie.
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji w ramach programu Project One