Trek Domane SL 7 rocznik 2018 dostępny w fabrykarowerów.com

Domane SL 7 to lekki i wyjątkowo wydajny długodystansowy rower szosowy, który jedzie komfortowo i wydajnie po zjechaniu z utartej ścieżki. Rama z włókna węglowego, przedni i tylny rozdzielacz IsoSpeed, wydajny elektroniczny napęd i koła z włókna węglowego Bontrager składają się na szybki, wygodny i gotowy na przygody rower.

Cena 22 499,00 zł
Model 22101

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz kół z włókna węglowego, które dorównają jakości Twojej ramy i napędu. Masz szosowe doświadczenie, ale pociąga Cię też nieznane, więc szukasz wydajnego roweru, który poradzi sobie tak z kryterium w tygodniu, jak i z weekendowymi przygodami.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 z przednim i tylnym rozdzielaczem IsoSpeed, aerodynamiczne koła z włókna węglowego Bontrager Aeolus Pro 3, mocne mocowane bezpośrednio hamulce szczękowe i pełna grupa elektroniczna Shimano Ultegra Di2 w konfiguracji 2×11. Domane SL 7 oferuje również zapewniające estetyczny wygląd wewnętrzne prowadzenie linek, maszt podsiodłowy z włókna węglowego, a także stabilną geometrię długodystansową Endurance, komfortową podczas najdłuższych dni i na najtrudniejszych drogach.
Ostatnie słowo

Z Domane SL 7 dostajesz gotowy na ściganie rower szosowy z włókna węglowego gotowy na każdą przygodę. W tym przypadku największym usprawnieniem względem niższych modeli są elektroniczny napęd i koła z włókna węglowego Bontrager Aeolus Pro 3.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Jest standardowo wyposażony w koła z włókna węglowego i jest to najbardziej przystępny rower szosowy w gamie Domane z tym ważnym usprawnieniem
To niezrównany, uniwersalny rower szosowy: wyścigowa specyfikacja, lekka rama z włókna węglowego, koła w włókna węglowego i przedni oraz tylny rozdzielacz IsoSpeed zapewniający komfort na trudnych drogach
Nie skąpimy na specyfikacji: Napęd elektryczny Shimano Ultegra Di2 zapewnia najszybsze, precyzyjne zmiany przełożenia.
Zmiana biegów w Di2 brzmi jakby pracę wykonywał robot, a kto by nie chciał roweru z tak futurystycznym sprzętem?