Trek Domane SL 7 Disc

2019
Domane SL 7 Disc

24 299,00 zł Model 23228

Domane SL 7 Disc to nad wyraz sprawny rower szosowy długodystansowy z elektronicznie sterowanym napędem Ultegra Di2 gwarantującym precyzyjną zmianę biegów w każdych warunkach. Lekka rama z włókna węglowego OCLV z przednim i tylnym IsoSpeed, koła z włókna węglowego i hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają płynną i szybką jazdę podczas długich przejażdżek i na trudnych trasach.

Kolor / Matte Dnister Black/Gloss Black

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Jeździsz szybko, ale chcesz jeszcze szybciej. Chcesz przewagi w prędkości zapewnianej przez lekką ramę z włókna węglowego, koła z włókna węglowego i precyzyjny elektronicznie sterowany napęd, który niezawodnie i szybko zmienia biegi.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 ze stabilną geometrią długodystansową Endurance i wygładzającymi trasę rozdzielaczami IsoSpeed z przodu i z tyłu, mocne hydrauliczne hamulce tarczowe, koła z włókna węglowego Bontrager Aeolus Pro 3 Disc Tubeless Ready, napęd 2×11 sterowany elektronicznie w pełni oparty na Shimano Ultegra Di2 gwarantujący niezrównaną precyzję zmiany biegów i nakładka na maszt podsiodłowy Ride Tuned z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

Domane wypracowało sobie reputację jako szybki, stabilny i wysoce wszechstronny rower na długie przejażdżki, trudne trasy i największe wyścigi świata. Elektronicznie sterowany napęd Shimano Di2 przenosi osiągi na wyższy poziom dzięki precyzyjnej, szybkiej i niezawodnej zmianie biegów.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Nigdy nie przytrafi Ci się problem ze zmianą biegów dzięki zawsze dokładnemu elektronicznie sterowanemu napędowi Shimano Ultegra Di2
Hamulce tarczowe poprawiają modulację i siłę hamowania, więc możesz pewnie wjechać na trudniejsze trasy
Lekka rama i wysokiej jakości napęd świetnie działają podczas wyścigów, konkurencyjnych przejażdżek grupowych i weekendowych przygód w różnym terenie.