Trek domane SL 6 model 2020


Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Największą uwagę przykładasz do jakości, wygody, prędkości i przygód. Szukasz lekkiego roweru z włókna węglowego, który potrafi stawić czoła wymaganiom całodniowej jazdy i wyścigów, a dodatkowo oferuje korzyści w postaci wygładzających trasę szerokich opon oraz rozdzielaczy IsoSpeed z przodu i z tyłu, a także moc hamowania w każdej pogodzie hydraulicznych hamulców tarczowych.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 z wygładzającymi trasę rozdzielaczami IsoSpeed z przodu i z tyłu, stabilna geometria długodystansowa Endurance zapewniająca komfort w najdłuższe dni, mocne hamulce tarczowe flat mount i napęd 2×11 oparty na grupie Shimano Ultegra. Do tego, koła Bontrager Paradigm Comp przystosowane do montażu bezdętkowego Tubeless Ready z oponami 700 x 32 dodającymi pewność i poprawiającymi pochłanianie nierówności, ograniczająca zmęczenie kierownica Bontrager Elite IsoZone, maszt podsiodłowy z mikroregulacją i mocowania błotników. Wewnętrzny schowek i prowadzenie linek oraz przewodów poprawiają użytkowość i aerodynamikę roweru.
Ostatnie słowo

Wszystkie korzystne dla wygody rozwiązania jak w Domane z włókna węglowego, ale z wyższą grupą Shimano Ultegra i dodatkową mocą hamulców tarczowych. To szybki, lekki, komfortowy i gotowy na przygody rower.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Domane SL 6 Disc to niezrównany uniwersalny rower szosowy: wyścigowa specyfikacja, lekka rama z włókna węglowego i rozdzielacze IsoSpeed z przodu i z tyłu, które wygładzają męczące nierówności i pozwalają zachować dłużej siłę.
Wyjątkowy, zagięty w kierunku haków widelec z włókna węglowego z IsoSpeed, pochłania wstrząsy z drogi, oszczędzając Twoje ramiona.
Elegancki schowek umożliwia przechowywanie narzędzi i sprzętu
Koła bezdętkowe Bontrager Paradigm Tubeless Ready zapewniają dodatkową dawkę pewności i komfortu podczas długich, szybkich przejażdżek
Stabilna geometria długodystansowa Endurance zapewnia komfort na długich dystansach, ale to wciąż szybki rower na wyścigi

Cena 15 999,00 zł brutto w tym 23% podatku vat
Możliwość rat 0% RRSO lub leasing free
Możesz go mieć za 216,79 zł netto miesięcznie (przy 60 ratach 0% RRSO)

Domane SL 6 Disc to nad wyraz sprawny rower szosowy, który jest jednocześnie szybki i komfortowy. Zapewnia wszystkie korzyści wygładzającej trasę i lekkiej ramy z włókna węglowego OCLV z przednimi i tylnymi rozdzielaczami IsoSpeed, a do tego napęd oparty w pełni na grupie Shimano Ultegra, wysokiej jakości koła, hydrauliczne hamulce tarczowe dające pewność i moc hamowania w każdych warunkach. Dodatkowo, ma wygodny schowek na wszystko co najważniejsze.

Kolor / Crystal White
_________________________________
Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n, odpowiadamy w godzinach naszej pracy:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991