Trek Domane SL 6 Disc

2019
Domane SL 6 Disc

Cena: 15 399,00 zł możliwość rat 0% Model 23389

Domane SL 6 Disc to nad wyraz sprawny rower szosowy, który jest jednocześnie szybki i komfortowy. Zapewnia wszystkie korzyści wygładzającej trasę i lekkiej ramy z włókna węglowego OCLV z przednim i tylnym rozdzielaczem IsoSpeed, a do tego napęd oparty w pełni na grupie Shimano Ultegra, wysokiej jakości koła, hydrauliczne hamulce tarczowe dające pewność i moc hamowania w każdych warunkach.

Kolor / Matte Gunmetal/Gloss Black

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Twoje słowa-klucz to jakość, komfort, prędkość i przygody. Lubisz rower szosowy, który pojedzie wszędzie i podoła każdemu wyzwaniu. Potrzebujesz lekkiego roweru z włókna węglowego, który sprosta całodniowym przejażdżkom i wyścigom, ale jednocześnie chcesz komfortu, który oferują przedni i tylny rozdzielacz IsoSpeed w połączeniu z szerszymi oponami, a także potrzebujesz hydraulicznych hamulców tarczowych, które zatrzymają Cię zawsze i wszędzie.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 z IsoSpeed z przodu i z tyłu, mocne hydrauliczne hamulce tarczowe flat mount, szerokie koła Bontrager Paradigm Disc Tubeless Ready z oponami 700 x 32 dające pewność i wygodę oraz napęd 2×11 w pełni oparty na grupie Shimano Ultegra. Domane SL 6 oferuje również wewnętrzne prowadzenie linek i kabli zapewniające estetyczny wygląd, nakładkę na maszt podsiodłowy z włókna węglowego Ride Tuned, a także stabilną geometrię długodystansową Endurance zapewniającą komfort podczas najdłuższych przejażdżek po najtrudniejszych trasach.
Ostatnie słowo

Wszystkie korzystne dla wygody rozwiązania jak w Domane z włókna węglowego, ale z bardziej wyczynową grupą Shimano Ultegra i dodatkową mocą hydraulicznych hamulców tarczowych. To rower, z którym dotrzesz wszędzie i zrobisz wszystko: jest szybki, wygodny i gotowy na przygody.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Domane SL 6 Disc to niezrównany uniwersalny rower szosowy: wyścigowa specyfikacja, lekka rama z włókna węglowego i przedni oraz tylny rozdzielacz IsoSpeed zapewniające razem komfort na trudnych drogach
Hamulce tarczowe poprawiają modulację i siłę hamowania, więc możesz pewnie wjechać na trudniejsze trasy
Nie oszczędzamy na osprzęcie: ma napęd w całości oparty na grupie Shimano Ultegra
„Jedź, gdzie chcesz i rób, co chcesz” to motto tego roweru. Dlatego stanowi idealnego towarzysza na największe szosowe przygody