TREK DOMANE SL 2018

Domane SL: najwyższej klasy osiągi w przystępnej cenie.

Nowa kolekcja Domane SL to idealny stosunek jakości do ceny

Od momentu swojej premiery, Domane stał się najlepszym wyborem dla rowerzystów wszelkiej maści dzięki swoim możliwościom wyścigowym i gwarantowanej wygładzającej nierówności drogi wygodzie. Nowa kolekcja Domane SL 2018 to wciąż te same osiągi i wygoda, jednak teraz w cenie, która zadowoli każdego adepta szosowych podbojów.

Dla tych którzy chcą wycisnąć jak najwięcej ze swojej maszyny, Domane SL jest idealnym wyborem. Modele z tej kolekcji to idealny wybór dla tych, którzy kupują swój pierwszy rower z włókna węglowego, lub zmieniają rower na coś lepszego, szybszego i bardziej wygodnego.

Każdy model Domane SL zbudowany jest na ramie wykonanej z włókna OCLV Serii 500, wyposażony w technologie IsoSpeed z przodu i z tyłu oraz w napęd 2×11 marki Shimano.

Domane SL 6 to pełna grupa Shimano Ultegra oraz lekkie, bezdętkowe koła Paradigm. Jego alter-wersja z hamulcami tarczowymi Domane SL 6 Disc, to dodatkowo hydrauliczne hamulce tarczowe,gwarantujące sprawne działanie w każdych warunkach pogodowych oraz zwiększony prześwit kół.

Domane SL 7 to pełna, elektroniczna grupa Ultegra Di2 z superlekkimi, karbonowymi kołami Aeolus Pro 3 TLR oferującymi bezkonkurencyjną aerodynamikę i możliwość montażu opony w ssytemie bezdętkowym. Domane SL 7 damski oprócz wymienionych wyżej wyposażony jest w punkty styku zaprojektowane specjalnie dla kobiet.

Domane SL 8 Disc wyposażono w pełną grupę Shimano Dura-Ace oraz koła Aeolus Pro 3 Tubeless Ready Disc wykonane z włókna węglowego.

Masz pytania odwiedź nas, zadzwoń lub napisz mail:
Częstochowa ul.Łódzka 52 / 536 40 64 62 / info@fabrykarowerow.com