TREK Domane Gravel w programie Project One

Domane – rower gotowy na wszystko!

Gravel czy szuter|? Bez względu jak to nazwiemy, jest to najszybciej rozwijająca się dyscyplina kolarstwa, i jej miłośnicy z pewnością docenią nowy element naszej kolekcji Domane – Domane Gravel, zorientowany na osiągi rower szutrowy gotowy na przygody zaraz po opuszczeniu sklepowej ekspozycji.

Domane SLR 6 Gravel jest dostępny w Project One. Ten model – zbudowany na ramie wykonanej z najwyższej klasy włókien węglowych, gwarantuje Twoim klientom najwyższe osiągi i gotowość na szutrowe przygody bez konieczności zmiany jakichkolwiek części czy dostosowywania go do wielkości stojących przed nim wyzwań, a wszystko to w przystępnej cenie.

Domane SLR 6 Gravel to karbonowa rama z włókien OCLV Serii 600 z przednim i regulowanym tylnym rozdzielaczem IsoSpeed. Wyposażony w kierownicę Bontrager Pro IsoCore, koła Paradigm Comp Tubeless Ready Disc, pełną grupę Shimano Ultegra, oraz hamulce hydrauliczne Ultegra flat mount.

Domane SLR – rower gotowy na wszystko!

Gdziekolwiek jedzież, jedzież szybko. Chcesz roweru, który zabierze Cęgdzie chcesz, jak chcesz i gdzie zrobisz co chcesz. Nie chcesz niczego innego poza gładką, równą jazdą oferowaną przez niesamowite Domane SLR.

Domane SLR 6 to najwyższej klasy szosowy rower z długodystansowy przednim i regulowanym tylnym rozdzielaczem IsoSpeed, aby móc dostosować podatność ramy do charakterystyki terenu. Wyposażone w pełny osprzęt Shimano Ultegra oraz części, które czynią z niego uniwersalny rower dla każdego.

Damski Domane SLR 6 Disc również wyposażony jest w Shimano Ultegrę, punkty styku zaprojektowane dla kobiet, hamulce tarczowe flat mount, oraz szerokie opony.

Domane SLR 7 to poziom wyżej; z elektroniczną grupą Ultegra. Hamulce direct mount dla zwiększenia skuteczności hamowania oraz zwiększony prześwit opon.

Domane SLR 8 Disc to wyczynowy rower poziomu pro z superlekką ramą z włókna węglowego, pełną grupą Dura-Ace, hamulcami tarczowymi flat mount, karbonowymi kołami Aeolus Pro 3, oraz przednim i regulowanym tylnym rozdzielaczem IsoSpeed.

Domane SLR 9 Disc to bezkompromisowość w każdym calu. To wyczynowy, długodystansowy rower wyposażony w najlepsze części dostępne na rynku. Pełna, elektroniczna grupa Shimano Dura-Ace Di2, karbonowe koła Aeolus 3 D3 Disc, oraz przedni i regulowany tylny rozdzielacz IsoSpeed. To rower gotowy na poważne ściganie, w każdych warunkach.

Kolekcja Domane SLR to rowery gotowe na wyścigi, ale również na eksplorację mało perfekcyjnych nawierzchni!