Trek Domane +

Szosa elektryczna od Trek

Trek Domane +

Cena 24 999 zł brutto w tym 23% vat, możliwość rat 0% RRSO lub leasing free

Domane+ to profesjonalny elektryczny rower szosowy, który pozwoli Ci jeździć z szybszymi grupami, oszczędzić czas podczas dojazdów do pracy i cieszyć się tym, co kochasz najbardziej w jeździe po szosie. Łączy on najlepsze elementy naszego nagradzanego wyścigowego długodystansowca z zaawansowanym układem napędowym Fazua, który utrzymuje prędkości z Tour de France przy minimalnym wysiłku.

Jedź daleko, jedź szybko

Domane+ wyposażony jest w akumulator o pojemności 500 Wh i mocny napęd Fazua . Pozwala przejechać do 100 km na jednym ładowaniu i utrzymuje prędkość do 25 km/h. Niech cała grupa jedzie za Tobą.

Wbudowane, proste w obsłudze rozwiązania

System z demontowalnym akumulatorem zintegrowanym (RIB) wygląda świetnie i jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika: jednoczęściowy akumulator jest chowany w ramie i można go z łatwością wyjąć bez użycia narzędzi. Akumulator można ładować na rowerze albo go zdemontować.

Prawdziwa technologia na wyścigi szosowe

Wykorzystuje lekką ramę z włókna węglowego OCLV i wygładzający trasę IsoSpeed, który pochłania nierówności drogi i zapewnia szybszą, wygodniejszą jazdę.

Jeźdź z każdym

Ten rower elektryczny zbliża ludzi. System Fazua oferuje cztery tryby, dzięki czemu łatwo zyskać odpowiednie wspomaganie podczas grupowej przejażdżki.