Trek Domane

Domane SLR 9 Disc

44 999,00 zł Model 1477500-2018
W Domane SLR 9 Disc nie ma miejsca na kompromisy. To nasz najwyższy model długodystansowej szosówki, wyposażony w najlepsze dostępne części. Jest gotowy na wszystko, od wyścigów po wielkie wycieczki solo na trudniejszych drogach, a to dzięki sterowanemu w pełni elektronicznie napędowi Shimano Dura-Ace Di2, kołom z włókna węglowego Aeolus 3 D3 Disc i rozdzielaczom IsoSpeed—przedniemu i regulowanemu tylnemu.

Kolor / Matte Dnister Black/Viper Red

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Podchodzisz poważnie do jazdy szosowej i szukasz najszybszego oraz najlepszego roweru długodystansowego w naszej ofercie, czyli tego, który wygrał Roubaix i Flandrię. Nie idziesz na kompromisy. Chcesz najlepszego dostępnego Domane i nic innego Cię nie zadowoli.
Użyte technologie

Nasze najlżejsze włókno węglowe OCLV Serii 600 i rozdzielacze IsoSpeed, przedni oraz tylny regulowany. Domane SLR 9 Disc wyposażony jest w sterowany elektrycznie napęd oparty na grupie Shimano Dura-Ace Di2 zapewniający bezbłędne zmiany przełożeń, hamulce tarczowe flat mount, koła bezdętkowe Aeolus 3 D3 Disc Tubeless Ready i kierownicę z włókna węglowego Bontrager IsoCore zmniejszającą wibracje z drogi o 20% względem standardowej kierownicy z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

Najlepszy długodystansowy rower szosowy w naszej ofercie, z najlepszymi częściami montowanymi na rowerach szosowych. Domane SLR 9 Disc to nasz najlżejszy i najszybszy Domane w historii. Powstał w celu podbicia Klasyków i dokładnie to zrobił.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Możesz wyregulować stopień pochłaniania wstrząsów swojej ramy za pomocą prostego przesunięcia suwaka.
Rower ten przekraczał metę jako pierwszy na największych jednodniowych Klasykach, w tym Paryż-Roubaix i Flandrii
Nie tylko my go kochamy: platforma Domane SLR otrzymała tytuł „Super-rower roku” od Bikeradar
Dopasuj go do siebie: pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One. Wybierz swój model. Wybierz swoje malowanie. Wybierz swoje części.