Trek Conduit+

Dodaj mocy do dojazdu do pracy

Conduit+ to ciężko pracujący, lekki rower na dojazdy do pracy ze wspomaganiem elektrycznym. Inteligentne wyposażenie, takie jak płynnie pracujący centralnie zamontowany silnik i wbudowane oświetlenie, czynią dojazd do pracy szybkim i przyjemnym.

Bez samochodu? Bez zmęczenia. Nie ma po co zawracać sobie głowy czterema kółkami i tonami stali, gdy płynnie pracujący i mocny Conduit+ zawiezie Cię wszędzie, w dzień i w nocy, i to szybko.
Lekkie wspomaganie elektryczne

Lekka i mocna rama z Alpha Aluminium, starannie dobrane części i bateria wagi piórkowej składają się na lekkie, ale mocne wspomaganie elektryczne.
SHIMANO STEPS

System SHIMANO STEPS oferuje najlepsze połączenie naturalnego i zwinnego wspomagania ze zrównoważonym rozkładem masy charakterystycznym dla silnika pośrodku roweru.
Wbudowane oświetlenie

Zapewnij sobie widoczność i bądź widoczny. Maksymalna widoczność dzięki oświetleniu wbudowanemu w ramę. Zgrabne i w pełni zintegrowane. 24-godzinne działanie.
Nowoczesne funkcje

Dzięki nowoczesnym usprawnieniom, takim jak hamulce tarczowe dające pewność w każdych warunkach i odporne na przebicia opony, jedziesz niezależnie od warunków.