Trek Checpoint cała kolekcja dostępna od ręki w fabrykarowerów.com

Checkpoint to rodzina rowerów terenowych stworzonych na długie przygody. To sprawne, wszechstronne i dające wiele radości rowery z niezawodnym osprzętem, który poradzi sobie na najróżniejszych nawierzchniach. Niezależnie od tego, czy szukasz roweru specjalnie na szuter, czy też maszyny na szybsze dojazdy po różnych nawierzchniach lub przygody w terenie, Checkpoint to idealny towarzysz.

Checkpoint jest dla każdego

Niezależnie od sposobu jazdy, z Checkpoint przejdziesz o poziom wyżej. Gama jest pełna opcji—są modele z włókna węglowego, aluminium i wersje damskie. Pomożemy Ci znaleźć właściwy.
Obejrzyj film

Przewieź wszystko co niezbędne

Wielkie eskapady wymagają dodatkowego wyposażenia. Z Checkpoint masz wszystko co potrzebne. Oferuje liczne, inteligentnie rozmieszczone mocowania na bagażniki, koszyki na bidon i inne, dzięki którym przewieziesz wszystko co najważniejsze.

Stabilna geometria endurance

Checkpoint daje radość i pomaga w odkrywaniu nowych miejsc. Dlatego jego geometria pasuje do Twojego przygodowego stylu życia. Jest mniej agresywna niż w tradycyjnej szosówce, wygodna na długich trasach i stabilna w luźnym terenie.