TREK Checkpoint SL5 robi robotę !

Kolejne testy Gravela od Trek’a
Checkpoint SL5 robi robotę !

Checkpoint SL 5 to rower szutrowy z włókna węglowego na niesamowite przygody w każdym terenie. Wyposażony jest w napęd w pełni oparty na Shimano 105 i hydrauliczne hamulce tarczowe, ale naprawdę wyróżnia go lekka rama z włókna węglowego OCLV z IsoSpeed – rozdzielaczem w punkcie łączenia rury górnej/rury podsiodłowej, który zapewnia lepsze pochłanianie wstrząsów w trudnym terenie, dzięki czemu zachowasz siły na dłużej.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Spodenki rowerowe z wkładką lub obcięte dżinsy, długa wyprawa lub ostry dzień ścigania na szutrze—pojedziesz daleko, szybko i zabawisz się jak nigdy wcześniej. Wolisz wydać pieniądze na lekką ramę z włókna węglowego zamiast na najwyższej klasy napęd, ale oczekujesz, że Twój rower szutrowy i tak pokaże pazury. Szukasz roweru, który będzie szybki, ale jednocześnie komfortowy, gotowego na wyścigi na szutrze i codzienne przygody, oraz oferującego praktycznie nieograniczone możliwości przewozu bagażu.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 z tylnym rozdzielaczem IsoSpeed, silnymi hydraulicznymi hamulcami tarczowymi flat mount, pełną grupą 2×11 Shimano 105 i oponami na szuter 700 x 35 Schwalbe TL-EX G-One Tubeless Ready. Checkpoint SL 5 wyposażony jest również w wewnętrzne prowadzenie linek Control Freak, maszt podsiodłowy ze stopu aluminium, osłonę Carbon Armor chroniącą ramę przed uderzeniami, 12 mm osie przelotowe, a także haki Stranglehold, dzięki którym łatwo dopasować geometrię lub zmienić rower w jednobiegowy.
Ostatnie słowo

Lekki, szybki, wygodny. Checkpoint SL 5 to rower szutrowy z włókna węglowego, który trafia wszystkie trzy punkty. Wysokiej jakości grupa wyposażenia, duży prześwit przy oponach, liczne opcje przewozu bagażu, rama z włókna węglowego OCLV z IsoSpeed, a do tego niezrównana charakterystyka jazdy.
Przegląd
Checkpoint
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Rozdzielacz IsoSpeed ogranicza męczące górki w szutrze, dzięki czemu możesz eksplorować dalsze zakątki, dotrzesz w nowe miejsca i zachowasz dłużej siły
To wyjątkowo wszechstronny rower, dostosowany do różnych stylów jazdy, w tym przejażdżek po szutrze, dłuższych wypraw i codziennych dojazdów do pracy
Z dodatkowymi mocowaniami na rurze górnej, rurze podsiodłowej i po obu stronach rury dolnej łatwo przewozić więcej sprzętu i wody
Wielki prześwit na opony pozwala założyć opony o rozmiarze do 45c, dające przyczepność i stabilność w każdych warunkach.
____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerów.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991