Trek Checkpoint dostępna pełna kolekcja w fabrykarowerów.com

Checkpoint to rower na szuter, który oferuje wszechstronność i sprawność niezbędne do zmierzenia się ze wszystkim, począwszy od wielkich przygód na leśnych ścieżkach, przez rozrywkowe dojazdy do pracy, a na wyścigach na szutrze kończąc. Obfituje w rozwiązania opracowane specjalnie z myślą o jeździe po szutrze i sprawności w terenie, a do tego został zaprojektowany z myślą o dostosowaniu konfiguracji do trasy.

Coś dla każdego

Niezależnie od tego, jak lubisz atakować szuter, mamy Checkpoint, z którym przejdziesz na wyższy poziom. Dzięki licznym modelom z włókna węglowego i aluminium, a do tego wersjom damskim, znajdziesz odpowiedni dla siebie.

Przewieź wszystko co niezbędne

Powiedzmy sobie szczerze: podczas najwspanialszych przejażdżek na szutrze często wyglądasz mało elegancko, a najcięższe przygody wymagają dodatkowego sprzętu. Wożenie wszystkiego co potrzebne, w tym hektolitrów wody, jest wyjątkowo proste dzięki rozlicznym inteligentnie rozmieszczonym mocowaniom na bagażniki i koszyki bidonów.

Duży prześwit przy oponie

Załóż opony dopasowane do przejażdżki. Checkpoint wyposażony jest standardowo w niezwykle wszechstronne opony na szuter 700x35c, ale nie lubimy ograniczeń, więc z łatwością założysz na ten rower opony o szerokościach 28-45c.

Dobierz geometrię i przełożenia

Wszystkie modele wyposażone są w opracowany przez Treka hak Stranglehold, czyli przesuwany w poziomie hak, który pozwala rowerzyście dopasować charakterystykę maszyny poprzez regulację rozstawu kół w zakresie 15 mm lub z łatwością zmienić Checkpoint w rower jednobiegowy.