Trek Allant+

Allant+ to najlepszy rower elektryczny dla rowerzystów, którzy chcą dojechać dalej, w lepszym stylu i z większą radością. Klienci mogą pożegnać się ze swoim samochodem i dojechać dalej i szybciej na estetycznym, komfortowym i wydajnym rowerze.

Allant+ jest dostępny zarówno z ramą karbonową jak i aluminiową oraz jest wyposażony w całkowicie nowe systemy Bosch Performance Line CX lub Performance Speed.

Nowy Performance Line CX to najbardziej wszechstronny system napędowy Bosch—niezależnie od tego, czy zdobywamy stromy podjazd, dojeżdżamy do pracy lub cieszymy się jazdą, zapewnia odpowiednie wspomaganie w odpowiednim momencie.

Performance Line Speed zapewnia dodatkową prędkość codziennym jazdom dzięki podwyższonemu momentowi obrotowemu i wspomaganiu do 28 mph (45 km/h). Wysokie prędkości są osiągane szybko i bezpiecznie, dzięki czemu jest to doskonały sposób na pokonanie długich dystansów przy niewielkim wysiłku.

Allant+ posiada również liczne, przemyślane zintegrowane opcje konstrukcji: System zintegrowanego wymiennego akumulatora (R.I.B.) Treka oraz elegancki komputer pokładowy Kiox z zabezpieczeniem antykradzieżowym czynią z tego roweru bezpiecznie i inteligentne rozwiązanie do codziennego poruszania się.

Allant+ jest dostępny w opcji standardowej i z obniżonym przekrokiem, a na wybranych rynkach są dostępne opcje o niskim przekroku.

Allant+ Alloy i Carbon Marketing portal

Wybrane rowery elektryczne Treka można teraz wyposażyć w opcję Range Boost, która podwaja zasięg roweru elektrycznego, dzięki czemu można jeździć dłużej, dojeżdżać dalej i podejmować większe przygody.

Range Boost umożliwia bezproblemowe zamocowanie drugiego akumulatora 500Wh Bosch o długim zasięgu do rury dolnej roweru w celu zapewnienia dwukrotnie większego zasięgu między ładowaniami. Jest to zasięg, który przekona rowerzystów do odstawienia swojego samochodu na dobre i cieszenia się stylem życia bez emisji, opłat za parkowanie, korków i tankowań.

Opcja Range Boost jest dostępna do montażu wyłącznie u sprzedawców Treka i jest kompatybilna ze wszystkimi modelami Allant+ za wyjątkiem Allant+ 7 Lowstep.