Trek Allant+ 9.9 WSD – 2020

Allant+ to najlepszy rower elektryczny dla rowerzystów, którzy chcą dojechać dalej, w lepszym stylu i z większą radością. Klienci mogą pożegnać się ze swoim samochodem i dojechać dalej i szybciej na estetycznym, komfortowym i wydajnym rowerze.

Allant+ jest dostępny zarówno z ramą karbonową jak i aluminiową oraz jest wyposażony w całkowicie nowe systemy Bosch Performance Line CX lub Performance Speed.

Nowy Performance Line CX to najbardziej wszechstronny system napędowy Bosch—niezależnie od tego, czy zdobywamy stromy podjazd, dojeżdżamy do pracy lub cieszymy się jazdą, zapewnia odpowiednie wspomaganie w odpowiednim momencie.

Performance Line Speed zapewnia dodatkową prędkość codziennym jazdom dzięki podwyższonemu momentowi obrotowemu i wspomaganiu do 28 mph (45 km/h). Wysokie prędkości są osiągane szybko i bezpiecznie, dzięki czemu jest to doskonały sposób na pokonanie długich dystansów przy niewielkim wysiłku.

Allant+ posiada również liczne, przemyślane zintegrowane opcje konstrukcji: System zintegrowanego wymiennego akumulatora (R.I.B.) Treka oraz elegancki komputer pokładowy Kiox z zabezpieczeniem antykradzieżowym czynią z tego roweru bezpiecznie i inteligentne rozwiązanie do codziennego poruszania się.

Allant+ jest dostępny w opcji standardowej i z obniżonym przekrokiem, a na wybranych rynkach są dostępne opcje o niskim przekroku.
Dane techniczne
Wyposażenie
Rower zapewnia wyjątkowy komfort jazdy gwarantowany przez włókno węglowe, podzespoły wyczynowe z najwyższej półki oraz napęd firmy Bosch o dużej mocy.
Kolorowy kontroler Kiox wyświetla informacje dotyczące jazdy, nawiązuje łączność z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth oraz ma wbudowane zabezpieczenie przed kradzieżą.
System ze Zintegrowanym wymiennym akumulatorem RIB (z ang. Removable Integrated Battery) wygląda świetnie i jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika: dzięki ukryciu w ramie jest chroniony, ale można go z łatwością wyjąć bez użycia narzędzi
Rower jest gotowy do użycia i wyposażony w błotniki, bagażnik oraz zintegrowany system oświetlenia Lync, zasilany z akumulatora roweru i włączający się automatycznie
Opis
Masa L – 18,0 kg
Frameset
Frame High-performance OCLV Carbon e-bike frame w/integrated battery (Range Boost Compatible) and Motor Armor, integrated internal cable routing, post-mount disc, 12mm thru-axle dropouts
Fork Allant+ Carbon fork, 1-1/8″ carbon steerer, 100x15mm thru-axle post mount disc
Wheels
Front Hub Shimano Deore XT, 32h, centerlock disc, 15mm thru-axle
Rear Hub Shimano Deore XT, 32h, centerlock disc, 12mm thru-axle
Rims Alex MD35, Tubeless Ready, 32-hole, 35mm width, presta valve
Tires Bontrager E6 Hard-Case Lite, reflective, wire bead, 60tpi, 27.5×2.4″
Drivetrain
Shifters Shimano XT M8100, 12 speed
Rear derailleur Shimano RD-M8120 SGS, Shadow Plus design
Bottom bracket ProWheel 40T narrow/wide steel, w/alloy guard
Cassette Shimano SLX M7100, 10-45T, 12 speed
Chain Shimano SLX M7100, 12-speed
Pedals Track-style alloy
Components
Saddle Bontrager Commuter Comp, integrated light
Seatpost Bontrager alloy, 31.6mm, 12mm offset
Handlebar Bontrager Pro Lowriser, carbon, 31.8mm, 15mm rise, 690mm width
Stem Allant+ forged alloy, integrated cable routing, 31.8mm clamp
Grips Bontrager Satellite Elite, alloy lock-on
Headset Sealed cartridge, integrated
Brakeset Shimano MT520 4-piston hydraulic disc, post-mount, 180mm rotor
Accessories
Battery Bosch PowerTube, 625Wh
Controller Bosch Kiox with Anti-theft solution
Motor Bosch Performance Line CX, 75Nm, 25kph